Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledame ceskou AuPair do ceske rodiny v USA - leden 2012

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Hledame ceskou AuPair do ceske rodiny v USA - leden 2012

Příspěvekod hkaupair » pát 02. pro 2011 22:22:31

Ceska rodina zijici 12 let v USA v predmesti Washington DC ve state Maryland; hleda od zacatku ledna 2012 ceskou AuPair. Mame 2 holcicky, 3 a 4.5 roku. Doma mluvime jen cesky, ale v okoli mame dost mezinarodnich AuPair a skolu 10 minut od domu kde se da studovat anglictina ale i jine predmety. Hledame divku ve veku 20-25 let ktera jde rada mezi lidi, ma platny ridicsky prukaz a je zvykla ridit. Zajemci napiste na email, rada napisu vice detailu a poslu fotky: hkrestan@gmail.com
hkaupair
 

Re: Hledame ceskou AuPair do ceske rodiny v USA - leden 2012

Příspěvekod loora » ned 08. led 2012 1:57:00

Dobrý den,
ráda bych vycestovala do zahraničí na delší dobu, nejlépe i horizont několika let.
Je mi 23 let, nemám zkušenosti s Au-pair, nicméně s malými drobečky určitě ano. Děti mám moc ráda, vlastní zatím bohužel nemám. Jsem aktivní řidička. Momentálně pracuji na ekonomickém oddělení. Moje angličtina je rozhodně minimální.
Pokud Váš inzerát stále platí, budu ráda, když se mi ozvete. Vaše otázky samozřejmě zodpovím.
Lidles@seznam.cz
loora
 

Re: Hledame ceskou AuPair do ceske rodiny v USA - leden 2012

Příspěvekod sarahah » ned 04. bře 2012 0:22:26

Dobrý den, mým velkým přáním je být au pair a nejvíce bych se chtěla podívat do Washingtonu. Proto je pro mne vaše nábídka velice zajímavá. Už od mala mám moc ráda děti, jejich upřímnost, bezprostřednost a umění dobít člověka určitou energii. Mám zkusšenosti s dětmi jakéhokoli věku, dokonce i s novorozenci. Jsme studentkou pedagogické fakulty v Praze. Je mi 21 let a mé jméno je Michaela. Pokud by vám stačila au pair od léta, ráda se s vámi domluvím. Děkuji Michaela sarahah@seznam.cz
sarahah
 

Re: Hledame ceskou AuPair do ceske rodiny v USA - leden 2012

Příspěvekod Jonášová » stř 14. bře 2012 21:26:42

Dobrý den,

všimla jsem si Vaši nabídky a chtěla jsem se zeptat, zda-li je stále aktuální?

Plánuji na duben/květen odjezd do UK, nejlíp jako au- pair po dobu tři měsíců.
Zkušenosti s dětmi mám velké, už jako praktikantka na táboře, tak jako trenérka 10 jedenáctiletých děti v synchronizovaném plavání. A momentálně už 6 měsícem pracuji v mateřské školce, jako pedagog.
Znalost angličtiny mám a je to hlavní důvod, proč chci odcestovat a zdokonalovat se v něm, také poznat jinou zem:). Je mi 22 let, jsem spolehlivá, veselá a mám ráda děti:)

Byla bych ráda, kdyby jste mě kontaktovali na mail monca.jonasova@seznam.cz

Děkuji a přeji pěkný zbytek dne.
Monika Jonášová
Jonášová
 

Re: Hledame ceskou AuPair do ceske rodiny v USA - leden 2012

Příspěvekod Martina Pošíková » stř 29. srp 2012 20:52:35

Dobrý den, Jmenuji se Martina, je mi 21 let a váš inzerát mě velice zaujal. Mám Střední pedagogickou školu s praxemi ve školkách, družinách, dokonce i ve výchovném zařízení. Velice ráda sportuji jak v létě, tak i v zimě. Mám maturitní zkoušku z angličtiny. Chtěla bych se zeptat zda-li váš inzerát ještě platí. Děkuji za odpověď martinaposikova@seznam.cz
Martina Pošíková
 

Re: Hledame ceskou AuPair do ceske rodiny v USA - leden 2012

Příspěvekod sona.ru » čtv 20. pro 2012 6:24:23

Mam zajem o praci ve Vasi rodine a velmi rada se vice predstavim v emailu,Ted bohuzel bezim do prace,budu rada kdyz napisete zda nabidka stale plati.Predem diky.Sona ;) :o
sona.ru
 

Re: Hledame ceskou AuPair do ceske rodiny v USA - leden 2012

Příspěvekod aupairhlidaniMD » ned 03. úno 2013 23:56:17

PROSIME, NEODEPISUJTE UZ NA TENTO INZERAT, UZ JE DAVNO NEPLATNY A BOHUZEL NAM NEJDE Z TECHTO STRANEK SMAZAT. DEKUJEME.
aupairhlidaniMD
 

Re: Hledame ceskou AuPair do ceske rodiny v USA - leden 2012

Příspěvekod Jindřiška » pon 18. bře 2013 19:28:11

Dobrý den, nevím zda je to ještě aktuální. Můžete mi prosím odepsat na mail : Lzicarova.j@seznam.cz ?? Moc děkuji za odpověd
Jindřiška
 


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků