Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Au-pair, hledám rodinu čevenec-srpen 2017.

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Au-pair, hledám rodinu čevenec-srpen 2017.

Příspěvekod terezka17 » ned 26. bře 2017 18:35:27

Dobrý den,

rozhodla jsem se letos po maturitě vyjet do Anglie dělat au-pair, a tak sháním rodinku.

Jmenuji se Tereza Kalousová, je mi 19 let a jsem studentkou čtvrtého ročníku gymnázia.
Anglicky se učím od první třídy tedy už 13let. Troufám si říct, že domluvit se dokáži poměrně slušně, jistěže stále dělám hromady chyb, ale ráda bych je minimalizovala, takže zlepšení angličtiny je právě jeden z důvodů, proč chci vyjet do zahraničí ;)
Děti mám moc ráda a ráda s nimi trávím čas. Mám jednoho mladšího bratra se kterým dobře vycházím, pomáhám mu s úkoly do školy, občas mu vařím večeři, jezdíme spolu na výlety a podobně. Taky mám spoustu malých bratranců, kterým ráda vymýšlím různé sportovní a zábavné aktivity.
Jsem spolehlivá, ochotná, milá, přátelská a učenlivá. Jsem aktivní a sportovní typ nebaví mě jen tak sedět doma.- Mezi mé záliby patří fitko, plavání, jízda na kole a kolečkových bruslích, se svým psem chodím často do přírody na procházky a taky se ráda projíždím jen tak v autě. :lol:

Jsem otevřená jakýmkoliv nabídkám.

V případě zájmu pište na kalousova.tereza17@email.cz
terezka17
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 26. bře 2017 18:01:35

Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník