Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Au-pair v česko-anglické rodině

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Au-pair v česko-anglické rodině

Příspěvekod Tyna » čtv 16. úno 2017 16:43:55

Dobrý den,
ráda bych v červnu po maturitě 2017 vycestovala z České republiky do Velké Británie či Irska. Ale moje angličtina není na moc dobré úrovni, pohybuji se mezi úrovněmi A2 a B1, a proto bych se v ní chtěla hodně zlepšit. Proto hledám rodinu, který by nevadil Český jazyk. Mám mladší sestru, které je jeden rok, zkušenosti s přebalováním a zabavením malého dítěte mám, jsem trenérkou cheerleadingu dětí ve věku od 10 - 15 let. Nemám problém s dětmi vycházet. Jsem spolehlivá a pečlivá. Za případné nabídky budu velice vděčná.
Děkuji,
Kristýna Černá
Tyna
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 16. úno 2017 16:41:17

Re: Au-pair v česko-anglické rodině

Příspěvekod mango2009 » sob 15. črc 2017 0:21:11

Dobry den, Kristyno,

chtela jsem se zeptat, jestli mas jeste zajem vycestovat do Anglie jako au-pair nebo uz si vycestovala? My jsme cesko-anglicka rodina a hledame od zari au-pair k nasima dvema detem ve veku 9 a 11 let. Kdyby si mela zajem tak se prosim ozvi. Dekuji. Marketa
mango2009
 

Re: Au-pair v česko-anglické rodině

Příspěvekod marketamed » sob 15. črc 2017 0:30:11

Zapomnela jsem uvest moji adresu: marketam_1999@yahoo.co.uk

Dekuji

Marketa
marketamed
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 03. zář 2015 11:51:45

Re: Au-pair v česko-anglické rodině

Příspěvekod Barbora veb » pon 17. črc 2017 22:46:00

[quote="mango2009"]Dobry den, Kristyno,

chtela jsem se zeptat, jestli mas jeste zajem vycestovat do Anglie jako au-pair nebo uz si vycestovala? My jsme cesko-anglicka rodina a hledame od zari au-pair k nasima dvema detem ve veku 9 a 11 let. Kdyby si mela zajem tak se prosim ozvi. Dekuji. Marketa[/quote]


Dobrý den,

pokud by neměla slečna zájem, tak já ano. Ráda bych od září vycestovala jako au-pair. Jsem 23letá studentka. Pokud by to šlo, můj email je barbora.vebrova@seznam.cz

Děkuji mnohokrát!
Barbora veb
 

Re: Au-pair v česko-anglické rodině

Příspěvekod Tyna » úte 18. črc 2017 8:03:28

Dobrý den,
zájem bych určitě měla, kdyžtak pro více informací poprosím na e-mail kristyna.cern@seznam.cz. Děkuji
Tyna
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 16. úno 2017 16:41:17


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron