Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Aupair - Hledám rodinu od dubna nebo května 2017

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Aupair - Hledám rodinu od dubna nebo května 2017

Příspěvekod SladkovaS » sob 11. úno 2017 19:36:43

Zdravím :)

Je mi 22 let a velice ráda bych vycestovala jako aupair do Anglie či Irska. Mohla bych od dubna či května 2017.
Moje zkušenosti s dětmi jsou hlavně od hlídání známým. S mojí angličtinou je to ale už horší, základy mám, určitě bych velice ráda navštěvovala kurzy angličtiny. :) Sládková :)
SladkovaS
 

Re: Aupair - Hledám rodinu od dubna nebo května 2017

Příspěvekod 2005letsdance » ned 19. bře 2017 17:09:22

Dobry den,
hledame slecnu, ktera by se stala nasi au pair od konce dubna (29.4./30.4 . prijezd) a pomohla nam se tremi detmi ve veku 3, 5 a 11 let.

Rada poskytnu blizsi informace na 2005letsdance@gmail.com

S pozdravem Katka
2005letsdance
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 03. led 2017 23:38:22

Re: Aupair - Hledám rodinu od dubna nebo května 2017

Příspěvekod katerina novakova » pon 27. bře 2017 10:45:58

Ahoj, akorat jsem nasla tvuj inzerat, stale jeste hledas rodinu? Ja opoustim svoji rodinu v Anglii Somersetu za tyden a nutne se snasime najit za me nahradu, odchazim z duvodu neodmitnutelne nabidky prace. Jedna z hlavnich veci na kterou se musim zeptat, mas zkusenosti s konmi? Rodina ma velkou farmu, s par konma. Pokud chces dej mi vedet co nejdriv prosim, muj email je : kathringart@gmail.com . Diky, s pozdravem Katka
katerina novakova
 


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron