Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Au pair červen - září

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Au pair červen - září

Příspěvekod janacaithamelova » stř 01. úno 2017 0:13:39

Dobrý den,
Hledám rodinu od půlky června do konce září v anglicky mluvící rodině. Umím trochu německy, ale to by na komunikaci nestačilo. Jsem studentkou posledního ročníku gymnázia, v říjnu nastupuji na vysokou školu na lékařský obor. Je mi 19 let. Bydlím se svoji rodinou na vesnici, blízko Plzně. Mám starší sestru a mladšího bratra, takže jsem zvyklá od malička se starat o mladšího sourozence, což mě strašně bavilo a stále baví. Při škole si přivydělávám hlídáním dětí, takže zkušenosti mám. Jelikož jsem z vesnice, tak se nebojím práce ani té venku ani doma. Ráda pomůžu.
Jsem držitelkou řidičského oprávnění a troufnu si o sobě tvrdit, že jsem dobrá řidička. Maturuji z angličtiny a mám v plánu si udělat certifikát. :)
Strašně ráda budu za každou možnost
janacaithamelova@seznam.cz
janacaithamelova
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 31. led 2017 23:53:42

Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron