Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledame ceskou aupair do Dublinu (duben 2017)

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Hledame ceskou aupair do Dublinu (duben 2017)

Příspěvekod LenkaOReilly » úte 03. led 2017 22:00:28

Hledame ceskou aupair do Dublinu, jez by si hrala a starala se nase dve deti (syn 1 rok a dcera 3 a pul roku) v pracovni dny od 9-17h.
My jsme mlada cesko-irska rodina zijici v Dublinu. Ja se jmenuji Lenka, je mi 32 let a jsem puvodem z Jihlavy a muj manzel Ken pochazi z Dublinu. Oba mame vysokoskolske vzdelani a jsme normalni, pohodovi, pratelsti clovickove. V cervnu se nam narodil syn Alex, ktery ma triletou sestru Emmu. Alex je velmi hodne, usmevave a bezproblemove miminko. Emma je rovnez pohodove a klidne dite a chodi dopoledne do skolky, kde se ji moc libi. A protoze mi materska dovolena konci 31. dubna 2017, kdy bude Alexovi temer rok, tak hledame hodnou a spolehlivou slecnu, jez by se o nase deti s laskou starala, kdyz jsem v praci.
Jelikoz hlidani je jedinou naplni prace, tak vyzadujeme zkusenost s praci s malymi detmi.
Nabizime vrele privitani do nasi rodiny, stravu, ubytovani v jedné z nejkrásnejsich casti Dublinu (10 minut pesky od more s plazi a velkeho parku, 20 minut MHD od centra), jedinecnou prilezitost se zdokonalit v anglictine v prostredi cesko-irske rodiny (vhodne i pro zacatecniky anglictiny). Kapesne €120 tydne + moznost si privydelat za pomoc s domacimi pracemi. Doba nastupu konec dubna 2017.
Pokud mas zajem se na rok podivat do Dublinu a zdokonalit se v anglictine a mas velmi vrely vztah k detem, tak nas nevahej kontaktovat na lenka.oreilly@gmail.com.
LenkaOReilly
 

Re: Hledame ceskou aupair do Dublinu (duben 2017)

Příspěvekod Kristýna21 » pon 13. bře 2017 11:15:12

Dobrý den, našla jsem Vaši nabídku na aupair a chtěla bych se zeptat zda je tato pozice stále volná.Měla bych velký zájem! Je mi 21 let, zkušenosti s dětmi mám díky praxi ve školce,Fod klokánek, dále jsem hlídala děti v rodině a měla jsem přítele,který měl 1,5 roční holčičku. Angličtina A2,ráda bych se hodně zlepšila,tudíž hledám rodinu ,která je česko-anglická. Odjet bych mohla na začátku května na půl roku/rok. Děkuji za odpověd . S pozdravem Minaříková Kristýna. email - minarikova22@seznam.cz
Kristýna21
 


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků