[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 118: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
nazkusenou.cz • Zobrazit téma - Hledám rodinu na léto 2017

Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledám rodinu na léto 2017

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Hledám rodinu na léto 2017

Příspěvekod jasovakl » stř 28. pro 2016 22:38:54

Na prázdniny 2017 hledám anglicky mluvící rodinu, kde by mě uvítali jako au-pair. Ohledně země nemám žádnou preferenci, ráda poznám něco nového.
Jsem studentkou předposledního ročníku gymnázia, je mi 18 let. Vyrůstala jsem v rodině s 3 sestrami (nejmladší má 3 roky) takže jsem zvyklá se starat o malé děti. Doma často pomáhám, takže by pro mě nebyl problém případně s něčím vypomoct.
Příští rok si plánuji udělat certifikát C1 z angličtiny, proto bych si ji ráda zdokonalila. Mám pokročilou znalost španělštiny. Jsem také držitelkou ŘP.
Vycestovat bych mohla již v polovině června.

S radostí uvítám případné možnosti:)
klara.jasova@gmail.com
jasovakl
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 28. pro 2016 22:03:44

Re: Hledám rodinu na léto 2017

Příspěvekod simona1975 » úte 31. led 2017 15:03:50

ahoj, jsme cesko italska rodina, mame 2 deti 8 a 3 roky. zijeme ve spanelskem primorskem letovisku u more, 65 km od barcelony. potrebujeme hlidani od cervna. mail simona1975zavinacmsn.com, tel +34651532013. komunikace v anglictine, spanelstine a cestine. vitame zkusenosti s detmi. plat 400 eur mesicne, zpatecni letenka.
simona1975
 

Re: Hledám rodinu na léto 2017

Příspěvekod jasovakl » stř 22. úno 2017 19:52:00

jasovakl
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 28. pro 2016 22:03:44


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků