Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledame ceskou Aupair 25 min. od Londyna

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Hledame ceskou Aupair 25 min. od Londyna

Příspěvekod Andrea1 » ned 04. zář 2016 15:03:06

Ahoj

Hledame ceskou milou aupair na vypomoc s detmi. Jsme fajn cesko-anglicka rodina s 2 detmi - holcicky 3 roky a 1.5 roku. Maminka pracuje mimo domov 2 dny v tydnu a dale pak pomaha pecovat o dve netere 2 dny v tydnu - 2 holcicky 4.5 roku a temer 2 roky. Vypomoc je tedy potrebna 4 dny v tydnu. Obe starsi holcicky chodi do skoly a skolky, takze hlavni povinnosti by byly pomoc s mladsima holcickama - pohrat si, pomoc s krmenim, pripravou jidla, uspavanim (holcicky spi 1x denne), dale potom lehka domaci prace - poklidit po detech hracky, umyt nadobi, vyluxovat kdyz potreba, odpoledne vyzvednout obcasne starsi holcicky ze skoly, pomoc prichystat svacinu / veceri atd.

Bydlime v krasnem mestecku Harpenden, ktere ma caste a pravidelne rychlostni vlakove spojeni do Londyna (25 min do centra). Mame hezky relativne prostorny dum se zahradou a mistem na relaxovani. Kandidatka musi byt nekuracka, mila, spolehliva, trpeliva, musi mit vseobecne pozitivni nahled a mit rada deti. Chteli bychom aby aupair ucila deti mluvit cesky. Komunikacni anglictina je dulezita, ale chapeme pokud prijezd do Anglie je jednim z duvodu k vylepseni jazykovych schopnosti.

Za odmenu nabizime: 3 dny v tydnu volno (patek, sobota, nedele) coz znamena moznost privydelku (prace za barem, cleaning, babysitting, brigada...) nebo moznost studovat...muzeme pomoc pri hledani...

Dale pak nabizime ubytovani v Double room s televizi, stravu - plnou penzi (snidane, obed, vecere) a kapesne placene tydne.

Jsme super fajn mila pratelska rodina a hledame kamaradku do nasi rodiny.

Nastup: prosinec 2016, leden 2017, prosim kontaktujte nas o vice info.
Andrea1
 

Re: Hledame ceskou Aupair 25 min. od Londyna

Příspěvekod Návštěvník » ned 04. zář 2016 18:58:17

Dobrý den, ráda bych se o vás dozvěděla více popřípadě vy o mě :) můj e-mail: katezinnemeckova@seznam.cz
Návštěvník
 

Re: Hledame ceskou Aupair 25 min. od Londyna

Příspěvekod Markéta » pon 05. zář 2016 7:38:33

Dobrý den,

Váš inzerát mě nadchnul a ráda bych se o tom dozvěděla více. Právě hledám rodinu v okolí Londýna, můj profil:https://www.aupairworld.com/en/my_aupair_world/profile
Kdybyste měla zájem dozvědět se o mně více můj email je houdkova.marketa@seznam.cz :)

S pozdravem

Markéta Houdková
Markéta
 

Re: Hledame ceskou Aupair 25 min. od Londyna

Příspěvekod Dominika Munduchová » pon 05. zář 2016 14:59:02

Dobrý den,
měla bych vážný zájem o práci ve vaší rodině. Vaše pAdmínky zplňuji - Jsem milá,zodpovědná,učenlivá,kamarádská,pracovitá,nekuřák a mám všeobecný přehled i zkušenost s dětmi,s kterými mám velmi pozitivní vztah.Budu ráda,když mě kontaktujete,aby jste se o mě zvěděli více a na všechny dotazy s radostí zodpovím. Myslím že vám toho můžu mnohé nabídnout. Kontaktovat mě můžete na e-mailu dominika.munduchova1@seznam.cz nebo telefonním čísle 723439947.

Těším se na vaší odpověď.

S pozdravem Dominika Munduchová
Dominika Munduchová
 

Re: Hledame ceskou Aupair 25 min. od Londyna

Příspěvekod Tereza Kalinksá » úte 06. zář 2016 19:19:38

Dobrý den,
Vaše nabídka mě velmi zaujala. Jsem čerstvou absolventkou vysoké školy a nyní si hledám práci au pair v zahraničí. Jsem milá, komunikativní, nyní často hlídám svého 1,5 ročního synovce, takže zkušenosti s dětmi mám také. Pokud budete mít zájem se o mě dozvědět více, budu moc ráda, když mi napíšete na můj email: tereza.kalinska@gnj.cz . S přáním pěkného dne
Kalinská Tereza
Tereza Kalinksá
 

Re: Hledame ceskou Aupair 25 min. od Londyna

Příspěvekod Veronika16 » pon 10. říj 2016 21:25:48

Dobrý den,

mé jméno je Veronika. Váš inzerát mě velmi zaujal! Mám zkušenosti s hlídáním dětí v ČR i zahraničí. Mám za sebou čtyři roky studia porodní asistence a střední zdravotnickou školu. Pokud by jste měli zájem o více informací, napište mi na můj email: vercaslampova@gmail.com
Veronika16
 

Re: Hledame ceskou Aupair 25 min. od Londyna

Příspěvekod Terka M » úte 22. lis 2016 2:03:24

Dobrý den :)
Jmenuji se Tereza Matulová, je mi 19 let a bydlím v Jihlavě. Studuji střední školu obor – předškolní a mimoškolní pedagogika. Viděla jsem na internetu váš inzerát a velice bych měla zájem o práci au-pair. Je stále aktuální ? Mohla bych být vaší pomocnicí od června do srpna 2017. Je tato krátká doba adekvátní ? Delší pobyt si bohužel nemůžu dovolit kvůli studiu.
Již 2 roky hlídám pravidelně 3 děti (aktuální věk 4,8,12 let). Dále příležitostně hlídám další děti (vyzvedávání ze školky, hraní, úkoly, učení atd.), hlídám v hlídacím centru v obchodním domě a vykonávám praxi v mateřských školách. Děti mám strašně ráda a ráda bych spojila praktické s užitečným J
Dále uklízím u dvou rodinách doma, žehlím,vařím,peču a starám se o domácnost, stejně tak jako u mě doma, protože bydlím sama s mým pejskem. Hraji na klavír a kytaru, zpívám, a mám spoustu dalších aktivit :)
Jsem spolehlivá,samostatná,komunikativní,optimistická a cílevědomá slečna.
Budu ráda za vaší odpověď. Mějte se krásně. Terka
Kontaktujte mě na email : t.matulova@seznam.cz
Terka M
 

Re: Hledame ceskou Aupair 25 min. od Londyna

Příspěvekod Barborahajkova1 » čtv 24. lis 2016 11:40:26

Dobrý den,

Chci se zeptat zda je místo stále volné. Mam velký zájem.

Kontaktujte me prosím na e-mailu Barbora.hajkova1@seznam.cz

Hezky zbytek dne,

Barbora Hájkova
Barborahajkova1
 

Re: Hledame ceskou Aupair 25 min. od Londyna

Příspěvekod Andrejka » sob 26. lis 2016 15:57:40

Dobrý den, váš inzerát mě zaujal, pokud je místo stále aktuální, ozvěte se mi prosím na email andrea.seberova@gmail.com
Andrejka
 


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků