Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledame aupair do cesko-anglicke rodiny

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Hledame aupair do cesko-anglicke rodiny

Příspěvekod marketamed1 » sob 16. črc 2016 15:58:21

Hledáme au-pair do česko-anglické rodiny ke svým dětem ve věku 8 a 10 let. Obě děvčata chodí celý den do školy. Práce by spočívala v tom, že by slečna vodila děvčata do školy a vyzvedávala je a věnovala se jim do našeho příchodu z práce. Též bychom potřebovali pomoc v domácnosti (úklid a žehleni) a pripravu jednoduchych jidel. Děvčata jsou aktivní, ráda jezdí na kole, chodí na procházky, hrají společenské hry, něco vyrábějí. Též rády pomáhají při vaření a pečení a mají rády hudbu a čtení. Meli bychom zájem o slečnu, která by na děti nejen dohlížela, ale též je dokázala zabavit a věnovala se jim. Nástup co nejdříve.
V případě zájmu mi prosím napište něco o sobě na adresu marketam_1999@yahoo.co.uk a uveďte jaké máte zkušenosti z dětmi.
marketamed1
 

Re: Hledame aupair do cesko-anglicke rodiny

Příspěvekod Návštěvník » pon 08. srp 2016 20:39:10

Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat, jestli je nabídka stále aktulní.
Děkuji.
Marcela Dabergerová.
Návštěvník
 

Re: Hledame aupair do cesko-anglicke rodiny

Příspěvekod Tereza K. » pon 05. zář 2016 15:44:13

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat , zda máte ještě volné místo pro Au-pairku? Můj email je T.Kozlova@seznam.cz Budu ráda za odpověď. :) Moc děkuji a přeji hezký den.
Kozlová Tereza
Tereza K.
 

Re: Hledame aupair do cesko-anglicke rodiny

Příspěvekod t.hamplova » stř 14. zář 2016 15:06:15

Krásný dobrý den, chtela jsem se optat, zda je Vaše nabídka stále platná. Je mi 22 roků, z mého pohledu mám skvělý vztah k dětem, moje maminka pracuje v mateřské školce a ráda jí pomáhám s dětmi, také ráda vymýšlím s dětmi různé aktivity :-) v případě zájmu, kontaktujte mne na e-mailu: t.hamplova@seznam.cz
S pozdravem, Hamplová Tereza (22 let).
t.hamplova
 


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků