Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

aupair

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

aupair

Příspěvekod hledám aupair » sob 18. čer 2016 11:38:37

Ahojky, jsem aupair v Irsku, bydlím ve městě Navan, 36km od Dublinu. Přijali mě v ČR na vysokou, a tak hledám za sebe náhradu. Mám na starosti 4 děti, z toho tři jsou přes den ve škole. Pracuji od 8 do 15.30. Každý víkend volný. Rodinka je strašně milá, je to skvělá šance se zdokonalit v aj. Pokud máš zájem, napiš!
hledám aupair
 

Re: aupair

Příspěvekod Aneta Jančíková » ned 19. čer 2016 13:44:43

Dobrý den, zaujala mě Vaše nabídka a tak se chci zeptat, zda je stále aktuální? Jmenuji se Aneta Jančíkoví, je mi 18 let a studuji třetím rokem na střední ekonomické škole. Zkušenosti s aupair nemám, ale vím co a jak chodí od známých, moc by mě tato práce bavila a navíc se chci zdokonalit k jazyce, protože z něj příští rok maturuji. Nastoupit mohu do konce června, ale hodilo by se mi to pouze do konce srpna (tj. konce prázdnin), poté bych za sebe našla klidně náhradu. Jde mi o zkušenosti, brigáda mi naneštěstí letos nevyšla a tak se sháním na rychlo po něčem jiném. Jsem nekuřačka, mám řidičský průkaz a velmi dobrý vztah k dětem a i zvířatům. Jsem učenlivá, přizpůsobivá a nebojím se práce a komunikace s lidmi. Děkuji za odpověď a na případné otázky odpovím, je možná komunikace pomocí Skype, Facebooku, na přání zašlu fotografie nebo životopis. Přeji pěkný zbytek dne a ozvěte se případně prosím na e-mail: jancan97@seznam.cz
Aneta Jančíková
 

Re: aupair

Příspěvekod paja95 » ned 19. čer 2016 23:38:29

Ahojky. Vaše nabídka mě zaujala. Mohla bych poprosit o více informací na email? (paja.vcelka@seznam.cz)
předem děkuji za odpověď.:)
paja95
 

Re: aupair

Příspěvekod Návštěvník » sob 25. čer 2016 15:37:08

Dobrý den, zaujala mě vaše nabídka. Mohla bych od srpna do září.
Můj email: terezarezna@seznam.cz
Návštěvník
 


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník