Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledame chuvu/hospodyni do Svycarska

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Hledame chuvu/hospodyni do Svycarska

Příspěvekod samcolu » pon 04. dub 2016 13:23:32

Jsme cesko-britska rodina zijici ve frankofonni casti Svycarska, cca 50 km od Zenevy. Hledame hospodyni/chuvu na plny uvazek ke dvema detem, 2 a 4 roky. Starsi syn chodi denne od 8:30 do 15:00 do skolky.

Nabizime bydleni v samostatnem domku, dobry plat, samozrejme vyrizeni vsech formalit k pobytu.

Je pro nas dulezita alespon prumerna znalost anglictiny ci francouzstiny. Rada poskytnu dalsi informace na samcolu@gmail.com.
samcolu
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 04. dub 2016 13:05:48

Re: Hledame chuvu/hospodyni do Svycarska

Příspěvekod Pavlína Říská » sob 14. kvě 2016 22:07:57

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda ještě hledáte chůvu - hospodyni a jaký nabízíte plat. Velice bych Vám byla vděčná za sdělení, kolik přibližně berou chůvy ve Švýcarsku, ráda bych se o tuto práci vážně ucházela a pokud byste už měli někoho vybraného, prosím o info, jaké mohou mít chůvy očekávání ohledně platu, srdečně děkuji.
Jsem učitelka angličtiny s 20-ti letou praxí, pracovala jsem také 2,5 roku v UK a v US jako au-pair.
Moc děkuji a přeji hezký den,
Pavlína Říská
Pavlína Říská
 

Re: Hledame chuvu/hospodyni do Svycarska

Příspěvekod Pavlína Říská » sob 14. kvě 2016 22:10:35

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda ještě hledáte chůvu - hospodyni a jaký nabízíte plat. Velice bych Vám byla vděčná za sdělení, kolik přibližně berou chůvy ve Švýcarsku, ráda bych se o tuto práci vážně ucházela a pokud byste už měli někoho vybraného, prosím o info, jaké mohou mít chůvy očekávání ohledně platu, srdečně děkuji.
Jsem učitelka angličtiny s 20-ti letou praxí, pracovala jsem také 2,5 roku v UK a v US jako au-pair.
Moc děkuji a přeji hezký den,
Pavlína Říská
Pavlína Říská
 

Re: Hledame chuvu/hospodyni do Svycarska

Příspěvekod simona szajkova » úte 12. črc 2016 19:13:43

Dobry den,nasla jsem vas inzerat,ze hledate za sebe nahradu na pozici au pair.Pokud by to bylo jeste volne rada,bych znala blizsi informace popripade se nejakym zpusobem spojila) )Dekuji
S pozdravem Simona Szajkova
simona szajkova
 


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků