Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

au pair do usa

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

au pair do usa

Příspěvekod zaoralova jana » pon 11. led 2016 1:33:19

Hleda se au pair do USA do cesko-americke rodiny,deti ve veku 5 let,a 9 mesicu,s nastupem ihned pres Student agency,nutny ridicsky prukaz,pokud jsou pedagogicke zkusenosti tak to uvitame,bydleni ve vlastnim pokoji v dome,k dispozici auto.prosim o rychle jednani,vek nejlepe od 23 let.email:zaoralovaj@email.cz


10.leden 2016
zaoralova jana
 

Re: au pair do usa

Příspěvekod Návštěvník » úte 02. úno 2016 18:35:54

Dobrý den,
je ještě aktuální Vaše nabídka. A můžete mi napsat, když je to přes agenturu, vek do 26 let a přes to nejede vlak?

Děkuji za odpověď,

Martina
Návštěvník
 

Re: au pair do usa

Příspěvekod anetams » ned 28. úno 2016 14:12:52

Dobrý den,
moc mě zaujal Váš inzerát. Jsem studentka 4. ročníku Mimoškolní a předškolní pedagogiky. Praxi mám z MŠ, ZŠ, dětských táborů a z dětského domova. Sama mám 3 mladší sourozence, takže mám hojné zkušenosti s 24h starání už od plen. Budu ráda, když se mi ozvete.
S přáním hezkého dne
Aneta Musilová
anetams
 

Re: au pair do usa

Příspěvekod Lída » úte 05. dub 2016 20:21:26

Dobrý den,

zaujala mě Vaše nabídka na práci au-pair. Chtěla bych se zeptat zda už jste někoho vhodného našli nebo ještě hledáte?

Mám boháté zkušenosti s dětmi, mám 3 sourozence, 8 let trénuji gymnastiku, kde mám předškolní a školní děti.

Děkuji za Vaši odpověď.
Lída
 


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků