Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Aupair v Londyne

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Aupair v Londyne

Příspěvekod AlHaj » ned 10. led 2016 1:44:45

Jsme cesko-anglicka rodina a hledame slecnu na hlidani nasi rocni holcicky a na pomoc s domacnosti.
Nejlepe zkusenou, energetickou, usmevavou, nekonfliktni slecnu(nekuracku),co ma rada deti a pejsky.
Pokud mate zajem, prosim napiste neco o sobe na email: alice.haj@gmail.com a ja Vam zaslu vice informaci.
Nastup co nejdrive.
S pozdravem A&S
AlHaj
 

Re: Aupair v Londyne

Příspěvekod Řeháková N. » pon 02. kvě 2016 17:00:39

Dobrý den,
hledám brigádu u česko-anglické rodiny a zaujal mě Váš inzerát. Je ještě akturální?

Jmenuji se Nikita Řeháková, je mi 20 let a nyní studuji Ekonomiku a podnikání + obor žurnalistika a média. Po škole bych si chtěla udělat policejní školu.
Bydlím v rodinném domě s rodiči a 2ma bratry (18 a 9let). Už od malička jsem vedená ke sportu. Věnovala jsem se 9 let baletu, poté 4 roky atletice a teď se věnuji modelingu. Díky taťkovi jsem měla možnost poznat i mužské sporty jako je fotbal a motokros, který jsem si oblíbila ze všech nejvíc.
Ráda cestuji, sportuju, vařím a miluju děti. Ráda bych si pořídila s přítelem (4roky vztah) vlastní ale kvůli věku, škole a kariéře, máme ještě čas a proto se snažím věnovat alespoň cizím dětem. Mám zkušenosti s hlídáním dětí ale zatím jsem hlídala děti jen v ČR.
Musím se také přiznat, že nemám moc velké znalosti angličtiny a proto bych byla moc ráda za tento pobyt v zahraničí. Neznám žádný větší přínos angličtiny, než se vydat do zahraničí a k tomu dělat práci/brigádu, která vás baví.
Byla bych moc ráda, kdybych vás zaujala a ozvala by jste se mi. Ráda zodpovím na všechny otázky a kdyby jste měla zájem o hlídání vašich dětí, chtěla bych se dozvědět více informací (o dětech atd..)
e-mail: nikita.charlie.rehakova@seznam.cz
Řeháková N.
 


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků