Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledame Au-Pair na letni prazdniny do Bavorska

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Hledame Au-Pair na letni prazdniny do Bavorska

Příspěvekod Ivet » ned 13. pro 2015 8:27:58

Jsme mala cesko-nemecka rodina z Nemecka (60 Km zapadne od Mnichova) a hledame Au-Pair na letni prazdniny 2016.
Mame 1 syna (8 let) a hledame nekoho, kdo se s nim umi "vyblbnout", kdo ho dokaze zabavit a nam pomoci s uklidem v dome.
Hledame nekoho od ca. polovina cervence do poloviny zari.
Platime mesicne: 260 Euro kapesne
K dispozici mate vlastni pokoj a koupelnu si delite s nasim synem.
Budu se tesit na odpovedi.
Ivet
 

Re: Hledame Au-Pair na letni prazdniny do Bavorska

Příspěvekod lucie neťuková » pon 28. pro 2015 18:44:37

Dobrý den, zaujala mě vaše nabídka. Jmenuji se Lucie, je mi 20 let. Jsem z ČR. Hledám Au-pair práci na léto (červenec-září), protože v květnu maturuji a v říjnu budu možná nastupovat na vysokou. Jsem spolehlivá, samostatná, přátelská. Mám ráda děti - mám 3 synovce (4,8,11) a hodně času trávím se sestřenicí a bratrancem (4,6). Nekouřím, mám řidičské oprávnění. Ráda odpovím na otázky :) Zatím děkuji a přeji hezký den.
lucie neťuková
 

Re: Hledame Au-Pair na letni prazdniny do Bavorska

Příspěvekod AnetaM » pon 28. pro 2015 21:42:48

Dobrý den, zaujal mě Váš inzerát. Studuji Mimoškolní a předškolní pedagogiku, bude mi 19 let, mám 3 mladší sourozence. A plno zkušeností s hlídáním i v jiných rodinách, nejen na chvíli, ale jako chůva. Mám za sebou praxe na dětských táborech, v dětských domovech, matěřských školách a ve školní družině. Tudíž mám vyzkoušené všechny věkové kategorie. :) Pokud by jste měla zájem ozvěte se mi na amikiny@seznam.cz
Budu moc ráda
S pozdravem
Aneta
AnetaM
 

Re: Hledame Au-Pair na letni prazdniny do Bavorska

Příspěvekod JanaKant » sob 02. led 2016 12:36:27

Dobrý den,
měla bych velký zájem o spolupráci s Vámi. Je mi 23let bydlím v Praze a studuji dentální hygienu. S dětmi mám bohatou zkušenost , mám mladší sestru se kterou jsem trávila spoustu času a malé sestřenice 2 a 5 let. V případě jakéhokoliv dotazu mě určitě napište , ráda vám všechny vaše dotazy zodpovím. E-mail jana.kantorovaa@gmail.com

Předem děkuji za odpověd´ .

S pozdravem

Kantorová
JanaKant
 

Re: Hledame Au-Pair na letni prazdniny do Bavorska

Příspěvekod lucieaxmannova » stř 20. led 2016 18:26:49

Dobrý den, pokud Vaše nabídka stále platí i já bych měla zájem. :) Z dětmi mám dlouholeté zkušenosti díky pěstounské péči , která u nás v rodině probíhá. Mamka pracuje jako pěstoun na přechodnou dobu, takže se u nás často třídají děti ve věkové kategorii od narození do 6 let. :) Dále jsem dělala dobrovolnici ve školce po dobu 3 měsíců. :) Práce s dětmi mě hodně baví a popsala bych se jako přátelský nekonfliktní člověk. :) Přikládám ještě anglický průvodní dopis. :) V případě zájmu mě kontaktujte na email: lucy.axman@seznam.cz

Greetings, my future hosts family.
I would like to introduce myself a little,
my name is Lucie and I live in Czech republic which is situated in the heart of Europe.
At the moment I study last year at Prestige grammar school in Olomouc city.
In few months I am going to finish the school with an A-levels finish exams. After that I would like to study at university, I am especially interested in psychology and social sciences.
In past two years during the study I have been helping my mother with three children in our foster care. My experience with foster care began when my mother co-founded an organization for pleople dealing with the foster care. Currently, we are taking care of a newborn baby which is an orphan. My another experience with child care was volunteering in kindergarden for 2 months where worked as teacher‘s assistant.
I have personal experiences with children in age of newborn to 6 years old.
My family says that I am responsible calm=klidný person with patience.
I love to travel a lot just to share different cultures with new people and make some new friends.
My hobby is latino-american dances and street dancing which is another opportunity to travel with my proffesional street dance crew. During my free time I attend to workout in local gym to keep my body in shape.
My expectation is quite simple as to join the aupair comunity and have a meaningful summer job abroad.

I prefer United kingdom, USA, Canada or other English speaking countries but on the other hand I am not affraid of other countries like Germany, Austria or Netherlands. I am interested in short summer job for 2 -3 months (from June to September) due to following study at university.

I look forward to receiving your reply.
lucieaxmannova
 

Re: Hledame Au-Pair na letni prazdniny do Bavorska

Příspěvekod SimonaB » stř 10. úno 2016 16:00:25

Dobrý den,
jestliže je Váš inzerát stále aktuální, ráda bych se přihlásila.
Momentálně mám 17, ovšem v době au pair budu mít 18 let. Chápu že jsem nejspíše až moc mladá, ale jsem opravdu přizpůsobivá a pokud jde o děti mám s nimi opravdu zkušenosti a trpělivost. Mám malé bratrance, 8 a 9 let a velmi často je hlídám a hraji si s nimi hry. Nedělá mi problém si se přizpůsobit dítěti a zaráz se řídit se pokyny... Samozřejmě nekouřím a nepiji...
Momentálně studuji takže je pro mě tato nabídka opravdu lákavá. V případě zájmu mi prosím napište na Bartosova.98@seznam.cz

Děkuji...
SimonaB
 


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron