Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledam zkusenou Au-Pair k novorozenci,Dubaj

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Hledam zkusenou Au-Pair k novorozenci,Dubaj

Příspěvekod Klara » sob 29. srp 2015 14:30:47

Hledam zkusenou Au-Pair a chuvu k novorozenci, Dubai

Do české rodiny žijící v Dubaji hledáme chůvu k novorozenci. Náplní práce je plná péče o dítě vč. krmení, dětské prádlo, žehlení v době spánku dítěte.

Požadavky:

- prokazatelná praxe péče o novorozeně, reference nutností
- dlouhodobá spolupráce nutností
- ochota cestovat
- aktivní, vstřícná povaha
Klara
 

Re: Hledam zkusenou Au-Pair k novorozenci,Dubaj

Příspěvekod And » úte 01. zář 2015 11:59:46

Dobry den, nabidka me zaujala, je mozne zaslat vam cv mailem. Muj mail kolouch@atlas.cz
And
 

Re: Hledam zkusenou Au-Pair k novorozenci,Dubaj

Příspěvekod LenkaTr » úte 01. zář 2015 23:03:50

Dobrý den,

velice mne zaujala Vaše nabídka Au-Pair. Jelikož zde nemáte uvedený žádný e-mail, na který bych mohla zaslat životopis, tak uvádím svůj, na který mne můžete kontaktovat - lenka.trchalikova@seznam.cz . Vaše požadavky splňuji :)

Bude velice ráda za odpověď
S pozdravem
Lenka
LenkaTr
 

Re: Hledam zkusenou Au-Pair k novorozenci,Dubaj

Příspěvekod Lenka C. » čtv 03. zář 2015 12:06:34

Dobrý den, Vaše nabídka práce je pro mě velice zajímavá. Děti jsou mojí hobby, zvlášt takhle malé :) S dětmi pracuji už dlouho. Odjezd za Vámi by byl možný co nejdřívě, jsem časově flexibilní. Pokud máte ještě stále zájem a hledáte au-pair tak neváhejte mě kontaktovat na e-mail adrese: lenkacervinkova@post.cz a já Vám zašlu své CV klidně i v angličtině.

Budu se těšit na případnou spolupráci s Vámi a miminkem.

Hezký den
Lenka C.
 

Re: Hledam zkusenou Au-Pair k novorozenci,Dubaj

Příspěvekod LucieStifi » čtv 03. zář 2015 21:45:59

Dobrý den,
taky bych měla zájem pracovat s Vámi a s Vaším miminkem. Zkušenosti mám, dělala jsem Au-pair i v Londýně. Nechávám emailovou adresu, kam mě v případě zájmu, prosím kontaktujte stifterka@seznam.cz.
LucieStifi
 

Re: Hledam zkusenou Au-Pair k novorozenci,Dubaj

Příspěvekod Veronika Šlampová » pon 07. zář 2015 12:16:16

Dobrý den,

jmenuji se Veronika Šlampová, je mi 23 let a studuji porodní asistenci, proto práce s novorozenci mi není cizí. Minulé léto jsem byla jako Au-Pair v Anglii u dvouletého chlapce.
V případě zájmu, můj kontakt vercaslampova@seznam.cz
S pozdravem,

Veronika
Veronika Šlampová
 

Re: Hledam zkusenou Au-Pair k novorozenci,Dubaj

Příspěvekod Verca » pát 16. říj 2015 1:03:14

Dobrý den, pokud je Vaše poptávka stále aktuální, napište mi, prosím, na mail: rosecka.v@seznam.cz Děkuji.
Verca
 

Re: Hledam zkusenou Au-Pair k novorozenci,Dubaj

Příspěvekod Barbora3052 » pon 19. říj 2015 20:40:05

Dobry den,
Vas inzerat, ze hledate aupair ke svemu diteti me hodne zaujal.
Mohla bych pozadat o vice informaci ci se osobne setkat?
Mam zkusenosti jak s velkymi, tak malymi detmi (4mesicni miminko, British family).
Pracovala jsem jako aupair ve Spanelsku,Italii, Recku, Dubaji a ted jsem momentalne v Abu Dhabi.
Predem dekuji za jakoukoliv odpoved
S pozdravem a pranim hezkeho dne
Barbora

muj email barbora.kopcova@centrum.cz
Barbora3052
 

Re: Hledam zkusenou Au-Pair k novorozenci,Dubaj

Příspěvekod AnetaM » pon 28. pro 2015 21:44:57

Dobrý den, zaujal mě Váš inzerát. Studuji Mimoškolní a předškolní pedagogiku, bude mi 19 let, mám 3 mladší sourozence. A plno zkušeností s hlídáním i v jiných rodinách, nejen na chvíli, ale jako chůva. Mám za sebou praxe na dětských táborech, v dětských domovech, mateřských školách a ve školní družině. Tudíž mám vyzkoušené všechny věkové kategorie. :) Pokud by jste měla zájem ozvěte se mi na amikiny@seznam.cz
Budu moc ráda
S pozdravem
Aneta
AnetaM
 


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron