Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledame au-pair do Londyna, zacatek Zari

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Hledame au-pair do Londyna, zacatek Zari

Příspěvekod Lucieallen1 » stř 05. srp 2015 18:54:07

Jsme smisena rodina se 3letym klukem. Bydlime v Londyne v oblasti mezi Kingston upon Thames a Wimbledon. Do centra je to 30 minut vlakem.
Potrebujeme enrgeticou, milou, trpelivou slecnu, ktera by s nama chela zustat aspon 1rok.
Pracovala by jsi 3dny v tydnu po 8h denne. Pondeli, utery, vikendy a svatky budou tvoje.
Pozadujeme jen praci kolem syna ( ze skolky/do skolky, vareni, uklid hracek, vymysleni ruznych aktivit pro syna a hrani si s nim), zadny tezky uklid. 2x v mesici vecerni babysitting. Manzel cesky nerozumi, a syn odpovida jenom v anglictine takze prilezitost mluvit anglicky rozhodne bude.
Kurzy anglictiny, pokuj bys mela zajem, nebude tezke najit, v Kingstonu (20min autobusem) je univerzita, kde ji urcite vyucuji.
Na oplatku nabizime pobyt v mlade a prijemne rodine, vlastni pekne zarizeny pokojik s TV a internetem, Ł80 tydne jako kapesne.
Zacatek nekdy zacatkem Zari 2015.
Dekuji za precteni, tesim se na odpovedi
Lucie
Lucieallen1@hotmail.co.uk
Lucieallen1
 

Re: Hledame au-pair do Londyna, zacatek Zari

Příspěvekod Petrus » čtv 06. srp 2015 14:12:40

Ahoj Luci,

určitě bych měla zájem!! Máš FB nebo email?
Ráda bych se s tebou domluvila.
Zatím se měj :)
Petrus
 

Re: Hledame au-pair do Londyna, zacatek Zari

Příspěvekod Miska » úte 18. srp 2015 22:35:31

Ahoj Lucie,

ráda bych po vysoké škole odjela na zkušenou. Shodou okolností mám 3-letého synovce, se kterým jsem často v kontaktu.
Mohly bychom si zavolat na skype?

Díky.
Míša
Miska
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 18. srp 2015 22:24:52

Re: Hledame au-pair do Londyna, zacatek Zari

Příspěvekod Miska » úte 18. srp 2015 22:51:37

Ahoj Lucie,

po ukončení vysoké školy bych ráda odjela na zkušenou. Shodou náhod mám 3-letého synovce, se kterým jsem často v kontaktu.

Můžeme se spojit přes email: nemeckova-michaela@seznam.cz
Skype používám vyjímečně.
(tohle je moje druhá odpověď, v původní jsem zapomněla napsat svůj kontakt)

Děkuji za zprávu.
Míša
Miska
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 18. srp 2015 22:24:52


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron