Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Au pair LEDEN 2015 Anglie

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Au pair LEDEN 2015 Anglie

Příspěvekod kolarovk » stř 17. čer 2015 13:24:42

Hledame schopnou au pair ke trem detem ve veku 1, 3 a 9 let. Minimalni doba pobytu 4 mesice, ale dame prednost delsi dobe. Blizsi informace samozrejme velmi radi poskytnem. Prosime o zaslani zivotopisu a sdeleni duvodu proc chcete vycestovat. Au pair musi mit praxi s detmi. Dekujeme zhlednuti inzeratu a tesime se na odpovedi.
Naposledy upravil kolarovk dne ned 27. zář 2015 16:17:53, celkově upraveno 1
kolarovk
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 03. bře 2015 19:00:49

Re: Au pair ZARI 2015 Anglie

Příspěvekod Kysilková » pát 26. čer 2015 13:45:10

Dobrý den, zaujal mě Váš inzerát na pozici Au-pair. Už od školních let je mým snem vycestovat a dělat au-pair. Nyný chceme vycestovat s kamrádkou a sháníme rodiny. Zkušenosti s dětmi mám, SŠ i VOŠ mám s pedagogickým zaměřením. Mimo školní praxe jezdím už devátým rokem jako vedoucí na tábor a hraji dětská divadla ve školkách a školách. Vycestovat na 4 měsíce můžu, popřípadě i déle.
Děkuji za odpověď
S pozdravem Kysilkvá Zuzana - kysilkova.zuzana@seznam.cz
Kysilková
 


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron