Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledám práci au pair

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Hledám práci au pair

Příspěvekod TýnaKristýna » stř 03. čer 2015 15:53:22

Dobrý den, hledám práci v oblasti au pair. Právě jsem úspěšně odmaturovala na pedagogické škole, mám praxi ve školce a na základní škole. Práce s dětmi mě hrozně baví, mám je ráda. Mám 3 malé sourozence, takže mám praxi i z domu. Bohužel, ale moje angličtina není nic moc:( Jsem aktivní řidička typu B. Mám potravinářský průkaz. Jsem spolehlivá, komunikativní, pořádná, a starání se o děti mne naplňuje.
V případě zájmu mně kontaktujte na email. viktorka17@post.cz
TýnaKristýna
 

Re: Hledám práci au pair

Příspěvekod Grisel Melo » stř 24. kvě 2017 23:13:29

Dobry den

Chteli bychom se zeptat, zdali vas zajem o praci Au-pair v zahranici je aktualni ?
Pokud ano, nevahejte nas kontaktovat.
Hledame au-pair do USA, nastup mozny ihned.

Podrobnejsi informace vam radi sdelime.
Nevahejte nas kontaktovat:
bydleniabyt@gmail.com

S pozdravem
Alice Melo
Grisel Melo
 


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků