Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

AU-PAIR DO HOLANDSKA

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

AU-PAIR DO HOLANDSKA

Příspěvekod varas » úte 12. kvě 2015 6:39:43

Hladame /scasti/ slov. hovoriace dievca ku dvom detom.
Znalosti angl. jazyka dolezite, vodicsky nevyzadujeme.
Viac informacii postou. Prosim pripadne odpovede cez sukr. postu.
varas
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 12. kvě 2015 6:32:54

Re: AU-PAIR DO HOLANDSKA

Příspěvekod Martina99 » pon 01. čer 2015 15:05:25

Dobrý deň,
reagujem na Váš inzerát, v ktorom hľadáte opatrovateľku pre Vaše deti. Volám sa Martina Auxtová, som 27 ročná vyštudovaná magistra v odbore Antropologie a genetika člověka na Karlovej Univerzite v Prahe. Štúdium som ukončila pred 7 mesiacmi, následne som strávila 2 mesiace v Anglicku, kde som jeden mesiac navštevovala jazykový kurz kvôli zlepšeniu sa v angličtine a popri tom príležitostne opatrovala 8 mesačnú Ninu a 2 ročnú Emu. Momentálne som naspäť v Prahe, resp. doma na Slovensku v štádiu hľadania si práce a som teda otvorená všetkým možnostiam.

Čo sa týka babysittingu, tejto práci som sa venovala viac ako 6 rokov popri mojom vysokoškolskom štúdiu . Najprv v Bratislave, neskôr až do leta 2014 v Prahe. Opatrovala som deti rôzneho veku, z rôznych pomerov, za rôznych podmienok. Najčastejší vek opatrovaných detí bol 6 mesiacov až 3 roky, ale mám skúsenosti aj so 4, 5, 7 ročnými a s kategóriou 7-14, tam mám skúsenosti z detských táborov, kde som každoročne cez leto pracovala ako animátorka a neskôr zdravotníčka.

Čo sa týka samotného opatrovania, najjednoduchšie asi bude, keď si prečítate moje referencie od posledných 3 rodín, v ktorých som pôsobila.
Deti a "prácu" s nimi milujem. Zatiaľ som nemala problém "získať" si každú vekovú kategóriu. Niektoré deti si ma obľúbia hneď, s inými si k sebe cestu hľadáme dlhšie, ale vždy to ide. Som zodpovedná, dôsledná a okrem zábavy dbám aj na výchovu (samozrejme vždy po dohode na určitých pravidlách s rodičmi). Deti som opatrovala krátkodobo - 2x do týždňa len vyzdvihovanie zo škôlky a následné trávenie času s dieťaťom do príchodu rodičov, ale aj dlhodobo (častejší prípad, najmä v posledných rokoch) - polroka až 3 roky (posledný prípad - Liam z francúzsko-slovenskej rodiny, s ktorým som od jeho 4 mesiacov. Teraz v máji oslavoval 3 roky - posielam foto)..pol-alebo celodenné opatrovanie (prevzatie dieťaťa, kŕmenie, kočikovanie, uspávanie, prebaľovanie, prezliekanie, kúpanie, hranie sa atď..).

Nebudem o sebe písať viac, ak máte záujem a otázky, budem rada keď sa budete pýtať sama priamo nato, čo Vás konkrétne zaujíma.

S pozdravom
Mgr. Martina Auxtová
(martina.auxtova@gmail.com)
Martina99
 


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron