Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Au pair zari 2015 Birmingham

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Au pair zari 2015 Birmingham

Příspěvekod kolarovk » stř 04. bře 2015 16:04:11

Cesko-anglicka rodina hleda pratelskou a spolehlivou au-pair ke svym trem detem (1, 3, 9 let). Rodina zije pobliz Birminghamu ve West Midlands. Pokud mate zajem a mohla byste zacit jiz v dubnu, prosim ozvete se. Mockrat dekujeme.
Naposledy upravil kolarovk dne ned 14. čer 2015 15:55:34, celkově upraveno 2
kolarovk
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 03. bře 2015 19:00:49

Re: Au pair Duben 2015 Birmingham

Příspěvekod denca225 » úte 10. bře 2015 17:17:37

Dobrý den,

reaguji na Vaši nabídku AU-PAIR pobytu. Je mi 20 let, s dětmi zkušenosti mám, mám o 6 let mladšího bratra, a od mala se o něj starám, dále se starám o 5letého bratrance a 2letou sestřenici. Anglicky se domluvím. Mám řidičský průkaz skupiny A1 a B. Domácím pracím se nebráním. Ráda pomohu s čím budu moct. Zajímá mě na jak dlouho hledáte Au- pair.
Můj email: denca225@seznam.cz
Ráda Vám zodpovím další informace. Předem moc děkuji za Vaši odpověď.
denca225
 

Re: Au pair Duben 2015 Birmingham

Příspěvekod pavlapiklova@seznam » pát 27. bře 2015 16:36:29

Dobrý den mám zájem o práci aupair zkušenosti s detmi mám mám svoje vlastní,je mi 34 let,sem přátelská žena,řidičský prukaz nemám,mám ráda deti,s domácími prácemi pomužu ráda,žiju v Ceské republice anglicky se učím přede dem vám moc děkuji za odpověd Pavlína Piklová
pavlapiklova@seznam
 

Re: Au pair Duben 2015 Birmingham

Příspěvekod pavlapiklova@seznam » pon 06. dub 2015 15:53:42

Dobry den už sem psala mám zajem o praci aupair mam zkusenosti s detmi,mam šestiletou a jedenactiletou dceru sem nekuřak,přatelská anglicky se učím,je mi 34 let sem Ceska,muzu nastoupit koncem dubna,muzete se mi ozvat na email pavlapiklova@seznam.cz Hello my name is Pavlina Piklova is me 34years,live in Czech republic,I have a six years old daughter ,a eleven daughter,iam interesed in working aupair, I love kids because I have own,I can stay as long as you need ,im arrive in thirty april email pavlapiklova@seznam.cz thank you
pavlapiklova@seznam
 

Re: Au pair Duben 2015 Birmingham

Příspěvekod Radka » úte 07. dub 2015 19:39:40

Dobry den,
Reagují na Vaši nabídku hlídání deti.
Jmenuji se Radka a je mi 25 let.
Jsem z Plzne kde jsem take studovala Konzervator a poté pedagogickou fakultu.
Mam zkušenosti s učením deti, které jsem 3 roky učila na ZUŠ. Hraji na violoncello a take základy klavírní hry, takze mohu nabídnou i výuky hudby.
Deti mam moc rada a take bych byla moc rada za zkušenosti, které by mi naopak dala Vaše rodina:-)
Pokud jste jeste nikoho vhodného nenašli, budu moc rada kdyz se ozvete.
Do Londýna letim příští středu, takze 15.4.2015
Dekuji za odpověd:-)

CopakovaRadka@seznam.cz
Radka
 

Re: Au pair Duben 2015 Birmingham

Příspěvekod Baru » čtv 09. dub 2015 8:58:29

Dobrý den,
měla bych zájem o tuto nabídku.
Je mi 20 let, žádné závazky nemám. Jsem na 2 roky po škole, mám vystudovanou Obchodní akademii ukončenou maturitní zkouškou. Maturovala jsem i z angličtiny, ale mám menší problém s angličtinou nejsem si v ní jistá. Proto hledám takovouhle práci, abych se v ní zlepšila a nebála se. Tuhle práci chci i zkusit, abych byla ještě lepší v angličtině a abych poznala jiné země než je Česká republika. Zkušenosti s dětmi mám, protože vždy když je potřeba hlídám rodinné příslušníky už od jejich narození. Děti mám moc ráda, a vycházím s nimi. Jsem aktivní řidič. Řidičský prukaz mám skupiny B a řídím už 2 roky. Pokud by jste se chtěli ještě na něco zeptat, napište, budu ráda. Muj e-mail simackovaB@seznam.cz
Děkuji Šimáčková
Baru
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 09. bře 2015 11:31:27

Re: Au pair Duben 2015 Birmingham

Příspěvekod pavlapiklova@seznam » pát 10. dub 2015 18:55:12

[quote="pavlapiklova@seznam"]Dobry den už sem psala mám zajem o praci aupair mam zkusenosti s detmi, sem nekuřak,přatelská anglicky se učím,je mi 34 let sem Ceska,muzu nastoupit koncem dubna,muzete se mi ozvat na email pavlapiklova@seznam.cz Hello my name is Pavlina Piklova is me 34years,live in Czech republic,,a iam interesed in working aupair, I love kids because I have own,I can stay as long as you need ,im arrive in thirty april email pavlapiklova@seznam.cz thank you[/quote]
pavlapiklova@seznam
 


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron