Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Ceska rodina hleda live-in aupair (Londyn UK)

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Ceska rodina hleda live-in aupair (Londyn UK)

Příspěvekod mark7 » sob 21. úno 2015 13:35:10

Hledame live-in aupair na minimalne 1 rok, kapesne £70, veskere naklady hrazene, vlastni pokoj s tv, wifi. Pracovni doba Po - Pa 07-17h s pauzou 1.5- 2h. Pozadovane vlastnosti: absolutni spolehlivost, pracovitost, bezproblemovy zdravotni stav, dobre stravovaci a hygienicke navyky, ochota podilet se aktivne na chodu domacnosti a zkusenosti s detmi okolo veku 2 let. Jedna se o peci o jednoho syna a castecnou spravu a organizaci domacnosti .
mark7
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 21. úno 2015 12:54:08

Re: Ceska rodina hleda live-in aupair (Londyn UK)

Příspěvekod wendy18 » pon 23. úno 2015 20:48:47

Dobrý den váš inzerát mě zaujal a chtěla bych se zeptat zda je místo jěště volné. Je mi 18 let a mám zkušenosti s dětma. Nemám řidičský průkaz. Má Angličtina je velmi mizerná ale touto cestou bych jí chtěla vylepšit. prosím o dalši informace
wendy18
 

Příspěvekod Baru » pon 23. úno 2015 21:40:41

Dobrý den,
měla bych velký zájem pro Vás pracovat. Je mi 20 let, s dětmi mám zkušenost (hlídání rodinných příslušníků). Mám základní znalosti angličtiny, protože mi angličtina moc nejde bylo by pro mě lepší, že jste česká rodina. V angličtině se chci opravdu zlepšit. Pokud by jste měli nějaké otázky tak mi napište na e-mail: simackovaB@seznam.cz
Děkuji
Baru
 

Re: Ceska rodina hleda live-in aupair (Londyn UK)

Příspěvekod Nelly » čtv 26. úno 2015 21:01:49

Dobrý den, chci se zeptat, zda-li je místo ještě volné, měla bych o něj velký zájem. Je mi 21 let, s dětmi mám zkušenosti a miluji je. Mám o 8 let mladšího bratra, takže jsem zvyklá se o něj starat v jakékoliv situaci. Jelikož má angličtina na moc dobré , vyhovovalo by mi, že jste česká rodina, rozhodně bych se v angličtině chtěla zdokonalit a proto volím tuto cestu . Vlastním řidičský průkaz skupiny B.
Předem děkuji za odpověď. stepankova.nel@seznam.cz
Nelly
 

Re: Ceska rodina hleda live-in aupair (Londyn UK)

Příspěvekod týna » ned 01. bře 2015 11:16:18

Dobrý den, měla bych velký zájem. Je mi 19let. V květnu budu maturovat na pedagogické škole, takže mám bohatou zkušenost s dětmi a děti mám hodně ráda. Mám řidičský průkaz skupiny B. Moje angličtina teda není na super úrovni,ale snad bych se zdokonalila u Vás. Máte ještě volné místo?? Děkuji za odpověď.
týna
 

Re: Ceska rodina hleda live-in aupair (Londyn UK)

Příspěvekod Crasssy » úte 03. bře 2015 14:58:08

Dobrý den,
reaguji na Vaši poptávku po au- pair.
Jmenuji se Eva Přibylová a v dubnu mi bude 28 let. Pracovala jsem 6 let v mateřské školce s dětmi ve věku 2 - 6 let. Současně jsem také hlídala v rodině se třemi dětmi (4 měsíce, 3 roky a 5 let).
Mohu doložit reference.
Předem děkuji za Vaši odpověď či bližší informace.
S pozdravem
Eva P.
mail: evka.pribylova@email.cz
Crasssy
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 03. bře 2015 14:36:39

Re: Ceska rodina hleda live-in aupair (Londyn UK)

Příspěvekod S_n » ned 08. bře 2015 23:31:02

Dobrý den, měla bych zájem o práci kterou nabízíte. Je mi 18 let, studuji pedagogickou školu, takže hlídání dětí mám v malíčku. Vlastním i řidičský průkaz. Anglicky se domluvím.
Jestli byste měla zájem, více informací vám poskytnu přes mail s2608@seznam.cz
Děkuji
S_n
 

Re: Ceska rodina hleda live-in aupair (Londyn UK)

Příspěvekod denca225 » úte 10. bře 2015 17:20:17

Dobrý den,

reaguji na Vaši nabídku AU-PAIR pobytu. Je mi 20 let, s dětmi zkušenosti mám, mám o 6 let mladšího bratra, a od mala se o něj starám, dále se starám o 5letého bratrance a 2letou sestřenici. Anglicky se domluvím. Mám řidičský průkaz skupiny A1 a B. Domácím pracím se nebráním. Ráda pomohu s čím budu moct. Zajímá mě na jak dlouho hledáte Au- pair.
Můj email: denca225@seznam.cz
Ráda Vám zodpovím další informace. Předem moc děkuji za Vaši odpověď.
denca225
 

Re: Ceska rodina hleda live-in aupair (Londyn UK)

Příspěvekod denca225 » úte 10. bře 2015 17:20:57

Dobrý den,

reaguji na Vaši nabídku AU-PAIR pobytu. Je mi 20 let, s dětmi zkušenosti mám, mám o 6 let mladšího bratra, a od mala se o něj starám, dále se starám o 5letého bratrance a 2letou sestřenici. Anglicky se domluvím. Mám řidičský průkaz skupiny A1 a B. Domácím pracím se nebráním. Ráda pomohu s čím budu moct.
Můj email: denca225@seznam.cz
Ráda Vám zodpovím další informace. Předem moc děkuji za Vaši odpověď.
denca225
 

Re: Ceska rodina hleda live-in aupair (Londyn UK)

Příspěvekod pavlapiklova@sez » pát 27. bře 2015 16:23:58

Dobrý den mám zájem o práci aupair zkušenosti s dětmi mám sama mám vlastní je mi 34 let žiju v Ceské republice,pomužu s domácími pracemi,a postarám se o váše děti,mám ráda děti,sem přátelská žena,dekuji za odpoved Piklová Pavlína
pavlapiklova@sez
 

Další

Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron