Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledám práci Au-pair v česky mluvících rodinách

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Hledám práci Au-pair v česky mluvících rodinách

Příspěvekod Kristýna valko. » stř 14. led 2015 19:32:56

Je mi 19let,letos maturuji na pedagogickém lyceu. Chtěla bych nadále pokračovat v pedagogické praxi jako Au-pair v zahraničí, kde bych se přiučila novému jazyku a poznala místní kulturu,přírodu..Jsem spolehlivá i pečlivá.
Kristýna valko.
 

Re: Hledám práci Au-pair v česky mluvících rodinách

Příspěvekod 21Anna10 » pát 30. led 2015 16:00:32

mila slečno, potřebovala bych už jít do prace a proto shanim k mému dva a pulettemu synovi upair, která by mi i rada pomohla s damactnosti.. Strava a ubytováni zdarma..možnost kurzu..výletu... A kapesneho na týden... Plus výplata ,měsíční.. S pozdravem Anna Kovacova a Samuelik.. Me číslo +420734558937.. Napište ozvu se zpět..:-) :-) :-)
21Anna10
 

Re: Hledám práci Au-pair v česky mluvících rodinách

Příspěvekod Lucieallen1 » úte 04. srp 2015 14:13:08

Ahoj, plati jeste tvoje nabidka? Jamie v Londyne a potrebujeme au-pair zacatkem Zari. Mame jednoho klucinu, pobyt aspon na rok, prosim. Pokuj by jsi mela zajem napis mi email na lucieallen1@hotmail.co.uk pa
Lucieallen1
 


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků