Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Aupair pre nemecko- slovensku rodinu v Dubai!!!

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Re: Aupair pre nemecko- slovensku rodinu v Dubai!!!

Příspěvekod ptackova1.lucie » pon 09. úno 2015 10:53:21

Dobrý den je tato nabídka pořád platná můj e-mail ptackova1.lucie@post.cz
ptackova1.lucie
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 09. úno 2015 10:38:29

Re: Aupair pre nemecko- slovensku rodinu v Dubai!!!

Příspěvekod Katerina25 » stř 18. úno 2015 21:27:19

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda je nabídka stále platná, měla bych opravdu zájem, kontakt na mě: k.supikova@seznam.cz děkuji
Katerina25
 

Re: Aupair pre nemecko- slovensku rodinu v Dubai!!!

Příspěvekod Návštěvník » sob 04. dub 2015 0:10:11

Dobrý den, je nabídka stále aktuální? Měla bych velký zájem. Mám znalost němčiny - minulý rok jsem byla na pobytu v Německu na 9 měsíců, kde jsem se setkala i s prací s malými dětmi. O více informací mě neváhejte kontaktovat: martinaformule@seznam.cz
Děkuji za odpověď
Návštěvník
 

Re: Aupair pre nemecko- slovensku rodinu v Dubai!!!

Příspěvekod Jenda » pon 06. dub 2015 20:51:00

Dobry den,

pokud by byla moznost se k Vam pripojit jako clen rodiny a starat se o Vase deti,
rad bych prijal Vasi nabidku a moznost se tak zapojit do Vaseho zivota,
mam zkusenosti se tremi detmi z nasi "druhe" strany rodiny, kontakt na mne jan.lejcko@gmail.com.

Mam pokrocile znalosti z anglictiny, rad bych navstevoval kurzy jak aj., tak nemciny.
Ahoj Jenda
Jenda
 

Re: Aupair pre nemecko- slovensku rodinu v Dubai!!!

Příspěvekod belllaD » pát 24. dub 2015 19:01:44

Hezky den, jsme dve kamaradky (30 a 33 let) ja VS zdravotní sestra s 10ti letou praxi.Jsme momentalne max . flexibilní, spolehlive a pratelske a hlavne milujeme deti a poradek.Pomuzeme Vam taky se všemi domac.pracema...uvítáme klidne setkání predem na vlastni naklady.Budeme se tesit v pripade Vaseho zajmu belllad@seznam.cz. Dekejeme
belllaD
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 24. dub 2015 18:45:54

Re: Aupair pre nemecko- slovensku rodinu v Dubai!!!

Příspěvekod Babu » sob 16. kvě 2015 16:22:57

Dobry den,je vas inzerat jeste aktualni? Dekuji za odpoved.i
Babu
 

Re: Aupair pre nemecko- slovensku rodinu v Dubai!!!

Příspěvekod karolina » čtv 17. pro 2015 19:15:05

Dobrý deň je inzerát ešte aktuálny? :) Mala by som záujem. Dakujem za odpoveď na e-mail karolina.svatikova@gmail.com
karolina
 

Předchozí

Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků