Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Aupair pre nemecko- slovensku rodinu v Dubai!!!

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Aupair pre nemecko- slovensku rodinu v Dubai!!!

Příspěvekod Amira90 » ned 06. dub 2014 16:15:53

Dobry den. Sme nemecko-slovenska rodina zijuca v Dubai. Hladam milu, spolahlivu a zodpovednu aupair pre nase 4 mesacne dvojicky + pomocnicku v domacnosti. Predchadzajuce skusenosti s aupair pracou su vitane, znalost cudzieho jazyka nie je potrebna, ale vitana. Nastup ASAP, zabezpecime pracovne viza, statne zdravotne poistenie, hradime letenku a stravu. Ak Vas nas inzerat zaujal, nevahajte ma kontaktovat, tesim sa na spolupracu!
Amira90
 

Re: Aupair pre nemecko- slovensku rodinu v Dubai!!!

Příspěvekod simi » stř 09. dub 2014 0:25:26

Zdravím Vás. Chcem sa opýtať, či je ešte Vaša ponuka aktuálna. Mala by som záujem o ponúkanú prácu. Momentálne končím štúdium fyzioterapie a po ukončení by som mohla nastúpiť na dobu neurčitú. Som spoľahlivá a zodpovedná. Prosím Vás, kontaktujte ma na e-mailovú adresu sim.minarikova@gmail.com
simi
 

Re: Aupair pre nemecko- slovensku rodinu v Dubai!!!

Příspěvekod Hanka2 » čtv 10. dub 2014 9:04:28

Dobrý deň,
je Vaša ponuka ešte aktuálna? Mala by som záujem..ďakujem :)
Hanka2
 

Re: Aupair pre nemecko- slovensku rodinu v Dubai!!!

Příspěvekod kamilka » úte 15. dub 2014 19:32:48

Dobrý den je tato nabídka stále aktualní? jako aupair mám velke zkusenosti a i s dvojcatky. děkuju
muj email: kamilka.zahorova@gmail.com
kamilka
 

Re: Aupair pre nemecko- slovensku rodinu v Dubai!!!

Příspěvekod Návštěvník » čtv 24. dub 2014 18:32:25

Dobrý den, měla bych zájem o hlídání dětí, sama pracuji už dva roky jako au pair v česku, takže mám spoustu zkušeností. Pokud chcete vědět více, budu ráda, když mne kontaktujete na mail veronikasedlackova22@gmail.com
Návštěvník
 

Re: Aupair pre nemecko- slovensku rodinu v Dubai!!!

Příspěvekod meryl » čtv 22. kvě 2014 17:13:18

Dobrý den,
velice se omlouvám pokud tento inzerát je již neaktivní.
Vím,že je nestandartní ,aby se o práci aupair zajímala 50ti letá žena,ale jsem žiji sama a a ráda bych ještě byla někomu užitečná.
Vychovala jsem dva syny,jeden žije ve Skotsku a druhý ve Vancouvru a po rozvodu jsem sama.Učím se anglicky,poněvadž lítám za syny,ale ......
Mám středoškolské vzdělání /potrav.technolog) a mám ještě hodně energie.Pokud Váš zájem trvá pošlu foto a CV.Pište mi prosím na email meryl.d@seznam.cz Děkuji Marie Lelková
meryl
 

Re: Aupair pre nemecko- slovensku rodinu v Dubai!!!

Příspěvekod Erika » pon 15. zář 2014 22:52:20

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda je nabídka stále aktuální. Jsem vystudovaná porodní asistentka a zkušenosti s dětmi mám jak z praxí z nemocnice, tak hlídám od narození své synovce.
Děkuji za odpověď.
erica.culkova@gmail.com
Erika
 

Re: Aupair pre nemecko- slovensku rodinu v Dubai!!!

Příspěvekod romana.thurnerova » pon 12. led 2015 2:57:46

Dobrý den,

zaujala mě Vaše nabídka, je práce stále volná? Pokud ano, ráda zašlu více info o sobě

přeji hezký den
Romana Thürnerová

e-mail- romana.thurnerova@seznam.cz
romana.thurnerova
 

Re: Aupair pre nemecko- slovensku rodinu v Dubai!!!

Příspěvekod zemcikovabarbora » pát 23. led 2015 14:40:59

Dobrý den, je inzerát stále aktuální? Jsem 20ti letá studentka z České republiky a hledám práci hlídání dětí. Děti miluji :-) a ráda bych se i přiučila jazyku. V rodině máme malé děti 1 rok , půl roku a 4 roky, takže všechno s dětmi umím, hraji si s nima a věnuji jim veškerý čas a lásku :-) . Hlídala jsem i holčičku 2 roky v Anglii. Můj email je zemcikova.barbora@seznam.cz
zemcikovabarbora
 

Re: Aupair pre nemecko- slovensku rodinu v Dubai!!!

Příspěvekod Nikolapolaskova » stř 28. led 2015 21:54:59

Dobry den je tahle nabidka stale aktualni? Měla bych velky zájem nastup možny ihned zkušenosti s au pair praci mám.P okud je nabidka stale aktualní kontakt na me : polaskova.n@seznam.cz
dekuji NIkola
Nikolapolaskova
 

Další

Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron