Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

AuPair 2014

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

AuPair 2014

Příspěvekod BoUSA » čtv 13. čer 2013 3:07:40

Hledam slecnu na hlidani dvou deti (8 a 4) do USA. Pozitivni a aktivni povaha je podminkou stejne jako ridicsky prukaz. Vse ostatni bude zalezet na dohode. Idealni vek nad 21 (kvuli Americkym zakonum). Jsme Cesko-Americka rodina v oblasti Washington, DC. Zacatek v Lednu 2014 idealne az na dva roky. Prosim napiste mi par radek o sobe a poslete par fotografii na bohdanka_jo@ymail.com.
Budeme se tesit.
BoUSA
 

Re: AuPair 2014

Příspěvekod LenkaHadkova » sob 22. čer 2013 1:27:48

Dobrý večer, měla by jsem zájem o práci AuPair ve Vaší rodině.Je mi 21 let, vlastním řidičský průkaz již 3 roky a jsem aktivní řidičkou, mám středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou, mám ráda děti a zvířata, umím vařit i péct, jsem milá a komunikativní,přátelská, sportovní aktivity mi nejsou cizí (běh, kolo, míčové hry,atd.), dětem by jsem před spaním četla nebo vyprávěla pohádky, mluvím základní úrovní anglického jazyka, ale do roku 2014 by jsem ji zcela určitě vylepšila. Mám 20.ti měsíční dceru pokud by to nebyl pro Vás problém, je velice šikovná a ve Washingtonu by jsem jí dala do školky nebo jeslí,věřím, že by vše šlo dohromady a klapalo by to.Mám zkušenost s dětmi, můj bratr má 4 letého syna a dceru 6.ti měsíční a obě dvě děti jsem mu hlídala i s mojí dcerou.Pokud máte nějaké otázky velice ráda na ně odpovím.Já by jsem se chtěla zeptat jak by to bylo případně s letenkou a bydlením.Velice by jsem o tuto práci a vůbec příležitost stála.Věnovat se dětem a učit je novým věcem je asi to nejlepší co člověk v životě může dělat, protože děti jsou naše budoucnost.Kdyby jste mi tuto příležitost dali byla by jsem Vám velice vděčná a věřím tomu, že by jste byli se mnou spokojeni a nezklamala by jsem Vás.V příloze zasílám fotografie.Moc děkuji Hádková
LenkaHadkova
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 21. čer 2013 21:03:27

Re: AuPair 2014

Příspěvekod LenkaHadkova » sob 22. čer 2013 12:33:29

Dobrý večer, měla by jsem zájem o práci AuPair ve Vaší rodině.Je mi 21 let, vlastním řidičský průkaz již 3 roky a jsem aktivní řidičkou, mám středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou, mám ráda děti a zvířata, umím vařit i péct, jsem milá a komunikativní,přátelská, sportovní aktivity mi nejsou cizí (běh, kolo, míčové hry,atd.), dětem by jsem před spaním četla nebo vyprávěla pohádky, mluvím základní úrovní anglického jazyka, ale do roku 2014 by jsem ji zcela určitě vylepšila. Mám 20.ti měsíční dceru pokud by to nebyl pro Vás problém, je velice šikovná a ve Washingtonu by jsem jí dala do školky nebo jeslí,věřím, že by vše šlo dohromady a klapalo by to.Mám zkušenost s dětmi, můj bratr má 4 letého syna a dceru 6.ti měsíční a obě dvě děti jsem mu hlídala i s mojí dcerou.Pokud máte nějaké otázky velice ráda na ně odpovím.Já by jsem se chtěla zeptat jak by to bylo případně s letenkou a bydlením.Velice by jsem o tuto práci a vůbec příležitost stála.Věnovat se dětem a učit je novým věcem je asi to nejlepší co člověk v životě může dělat, protože děti jsou naše budoucnost.Kdyby jste mi tuto příležitost dali byla by jsem Vám velice vděčná a věřím tomu, že by jste byli se mnou spokojeni a nezklamala by jsem Vás.Ráda by jsem chtěla zlepšit i svojí angličtinu a také se v USA usadit.Učila jsem výtvarnou výchovu na základní škole, byla jsem tam na praxi.V příloze na Váš e-mail zasílám fotografie.Moc děkuji Hádková
LenkaHadkova
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 21. čer 2013 21:03:27


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků