Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod MichaelaKoderová » čtv 11. pro 2014 16:39:49

Dobrý den
Měla bych velký zájem o práci ve vaší rodině dle tohoto inzerátu. Práce s dětmi mě velice baví. Několik let jsem jezdila na dětské tábory jako instruktorka ,kde jsem se starala o větší skupiny malých děti. Také v příbuzenstvu mám pár mrnousku o které se ráda starám,když potřebují vypomoci. Má anglictina je na základní urovni a ráda bych se právě u vás tomu to jazyku dále věnovala a naučila lépe.
Je mi necelích 21 let,vyučila jsem se v oboru kadeřnice.
Pocházím ve městě Votice ,které se nachází ve Středočeském kraji v ČR.
Ráda sportuji,tancuji,a věnuji se ráda kolektivním hrám.
Hlídaní dětí mě moc baví a naplnuje a ráda provádím domácí práce a jsem zvykla pracovat i na zahradě.
Budu čekat zda se mi ozvete a těšit se na setkání s vaší rodinou pokud si mě vyberete .
Michaela Koderová
Muj kontakt je : M.y.s.a.l.k.a.a@seznam.cz +420 775 302 123
MichaelaKoderová
 

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod kristyna-plackova » pát 09. led 2015 22:07:30

Dobrý den,
Jsem studentka 4.ročníku pedegagického lycea - letos maturuji. Mám s dětmi velké zkušenosti, jsem zodpovědná, samostatná a rychle se přizpůsobuji novému prostřední. Mám za sebou velmi rozsáhlou praxi v oblasti předškolní a speciální pedagogiky. Anglický jazyk se učím 5 let a mé jazykové schopnosti jsou na pokročilé úrovni, dalé se však vzdělávám.

Ráda bych se tedy úcházela o místo au pair a nasbírala tak nové zkušenosti, zážitky a rozšířila si své obzory.

V případě zájmu mě prosím kontaktuje na email kristyna-plackova@email.cz , ráda Vám zašlu svůj životopis.
Předem děkuji za odpověď a přejí Vám krásný den.
Kristýna Plačková
kristyna-plackova
 

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod Návštěvník » ned 18. led 2015 9:44:00

Dobrý den, měla bych zájem o vaši nabídku, Ve Vancouveru jsme byla loni. Mám tam i rodinu. Hlídala jsem tam dvě děti. Poukud máte něaké dotazy můj e-mail je k.rumankova@centrum.cz
Návštěvník
 

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod Rony » ned 18. led 2015 22:01:09

Dobrý den, jmenuji se Veronika a moc mě zaujala Vaše nabídka :) Moc ráda bych se stala Au-pair nejen, abych mohla pracovat s dětmi, ale i si rozšířit znalost jazyka. Budu Vám moc vděčná, když mi poskytnete kontakt a já se rozhodně ozvu :) Jsem spolehlivá a flexibilní. Děkuji Urbancová
Rony
 

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod Kristýna J. » úte 20. led 2015 18:30:53

Dobrý den, je inzerát stále aktuální? Jestli ano, byla bych velice ráda, kdyby jste mi zaslali blizsi informace na email kriystel@gmail.com
Kristýna J.
 

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod Sylva » pon 26. led 2015 11:48:34

Dobrý den, mela bych zájem o vaší nabídku. Mohli by jste mi poslat vice informaci na email. m.sisika@email.cz
Děkuji
Sylva
 

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod KristýnaVyst » čtv 26. bře 2015 21:55:57

Dobrý den,

Platí stále Vaše nabídka ?
Popřípadě více info. - kristynavystavelova@seznam.cz :)
KristýnaVyst
 

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod pavlapiklova@seznam. » sob 28. bře 2015 8:53:48

Dobrý den platí vaše nabídka ještě mám zájem o práci aupair mám zkušenosti s dětmi sama mám své vlastní je mi 34 let mám 6letou dceru,a11 letou dceru,pomužu s domácími pracemi,mám ráda děti,předem vám moc děkuji sem velmi přátelská mužete mi napsat na email pavlapiklova@seznam.cz
pavlapiklova@seznam.
 

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod teplanovavilma » ned 19. dub 2015 18:31:03

Dobrý den, měla bych zájem o Vaši nabídku, mohli by jste mě prosím informovat na email teplanovavilmus@seznam.cz S hlídáním děti mám zkušenosti :)
teplanovavilma
 

Předchozí

Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron