Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod Pettucelli » stř 27. úno 2013 18:05:50

Dobrý den,

Jsem 20-letá absolventka sociální péče s praxí ve speciální školce.A pokud je nabídka stále aktuální,ráda bych se dozvěděla více informací.Několik měsíců jsem strávila v Anglii jako au-pair,samozřejmě mohu doložit reference.
Můžete mě kontaktovat na e-mailu Peta-Smidova@seznam.cz nebo skypu petra.smidova7

Díky

Petra Šmídová
Pettucelli
 

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod klára » pon 04. bře 2013 2:06:38

Dobrý den,
mám velký zájem o vaší nabídku au-pair. Pokud nabídka stále trvá napište na kaajkaa@seznam.cz.
Byla bych moc ráda.

Děkuju:)
Klára Větrovská
klára
 

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod Jindřiška » pon 18. bře 2013 19:17:51

Dobrý den,
nevím zda je inzerát aktuální nebo ne. Vidím tu spoustu lidí , kterým se vaše nabídka líbí. Kdyby náhodou byl váš inzerát ještě aktuální a nikoho jste nenašli, ozvěte se mi prosím na e-mail. Moc děkuji.
Jindřiška
 

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod terresaříhová » úte 29. říj 2013 18:13:07

Dobrý den, měla bych zájem o vaši nabídku. Mohli by jste mi prosím zaslat více informací na email terezarihova15@atlas.cz Děkuji
terresaříhová
 

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod Nancy » čtv 07. lis 2013 16:05:56

Dobrý den mám veliký zájem o tuto práce. Je mi 23 let a jako nejstarší "dítě" v rodině mám s dětmi spoustu zkušeností. Především je to částečná výchova mé sestry, které je nyní 8 let. Již od narození jsem s ní trávila spoustu času a i při studiu střední školy jsem jí vodila a vyzvedávala ze školky a školy, starala se o ní, než matka přišla domu a dělala s ní domácí úkoly. Také jsem v průběhu dospívání jezdila jako praktikant na dětské tábory a starala se o ně a o jejich aktivity. Mám vystudovanou střední školu obor Módní návrhář. Jsem svobodná, bezdětná, komunikativní, flexibilní, spolehlivá,veselá a děti mám moc ráda. Má sestra je jak mé vlastní dítě. Mám jí moc ráda. Krom toho, Vancouver byl vždy mím snem :) V případě zájmu mi zašlete prosim na email Trinyty.18@seznam.cz potřebné informace.

S pozdravem Lenka :-)
Nancy
 

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod meryl » čtv 22. kvě 2014 16:59:00

Dobrý den,velice se omlouvám jestli píši nevhod a tato Vaše nabidka již není aktualní.Jsem z Čech a ve věku nad 50let a moji synové žijí mimo republiku a já jsem tudíš sama ve velkém dome a tato Vaše nabídka mě oslovila.Ráda bych byla někomu užitečná a ráda se učim nové věci.Pokud budete mít zájem pošlu foto a CV.Prosím pište na email"meryl.d@seznam.cz Děkuji M.Lelková
meryl
 

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod locikaluc » úte 03. čer 2014 9:35:17

Dobrý den,
jestli je tahle nabídka ještě aktuální mohli by jste se mi ozvat na L.Smirova@seznam.cz. Předem děkuji za odpověď
locikaluc
 

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod locikaluc » úte 03. čer 2014 9:35:17

Dobrý den,
jestli je tahle nabídka ještě aktuální mohli by jste se mi ozvat na L.Smirova@seznam.cz. Předem děkuji za odpověď
locikaluc
 

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod Diana Jadrná » pát 12. zář 2014 15:24:41

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli je stále Vaše nabídka aktuální, protože bych o toto místo měla velký zájem. Pokud by jste měli nějaké dotazy prosím napište mi na e-mail DianaJadrna@seznam.cz. Děkuji :)
Diana Jadrná
 

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod Baru » úte 28. říj 2014 20:26:52

Dobrý den,
měla bych zájem o Vaši nabídku. Prosím o zaslání více informací na e-mail: simackovaB@seznam.cz
Děkuji Šimáčková
Baru
 

PředchozíDalší

Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků