Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod LuisaS » čtv 10. led 2013 6:55:16

Pozice je vhodna pro ceskou nebo slovenskou divku, ktera planuje prijet prostrednictvim programu Working Holiday. Jedna se o castecny uvazek, komfortni ubytovani s vlastni koupelnou, tv, internet.
LuisaS
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 10. led 2013 6:30:24

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod lilyfee » sob 26. led 2013 18:23:07

Dobrý den, měla bych zájem o Vaší nabídku. Mohli byste mi, prosím, poslat více informací na mail cihlarob@natur.cuni.cz? Děkuji za odpověď. Barbora Cihlářová
lilyfee
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 26. led 2013 18:14:54

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod lilyfee » sob 26. led 2013 23:29:39

Dobrý den,
Měla bych zájem o Vaší nabídku práce au-pair. Je stále aktuální? A pokud ano, poslali byste mi, prosím, více informací na můj mail :cihlarob@natur.cuni.cz? Děkuji za odpověď. Barbora Cihlářová
lilyfee
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 26. led 2013 18:14:54

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod svetluska » pon 28. led 2013 18:24:39

Dobrý den, můžete mi prosím zaslat váš e-mail? miguelka87@gmail.com
svetluska
 

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod Sju » pát 01. úno 2013 13:30:11

Dobrý den, tato nabídka mě zaujala, prosím o více informací na email: horakovaz@email.cz
Sju
 

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod barkovacova » pát 01. úno 2013 13:50:44

Dobrý den, mám zkušenost s hlídáním malých dětí a měla bych zájem o Vaši nabídku. Mohla byste mi zaslat více informací na mail barkovacova@klikni.cz ? Děkuji
barkovacova
 

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod lucie.bruner » úte 05. úno 2013 16:05:02

Dobrý den, Vaše nabídka mě zaujala, mohla by jste mi prosím poslat více informací na email: brunerka@seznam.cz
S hlídáním dětí mám mnoho zkušeností, reference případně mohu poslat.
Děkuji moc :)
lucie.bruner
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 05. úno 2013 16:01:40

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod Jitus » pon 11. úno 2013 17:48:07

Dobrý den, zaujala mě Vaše nabídka.. Je mi 25 a právě dokončuji vysokoškolské studium.. Ráda bych vycestovala a zdokonalila si angličtinu.. Zkušenosti jako au-pair nemám bohužel žádné ale věřím, že bych tuto práci zvládla :-) k dětěm mám velmi hezký vztah (mám 6 letou sestřenici).. prosím tímto o více informací na mail: jitus.sehnalova@seznam.cz díky :-)
Jitus
 

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod Knovakova » stř 13. úno 2013 8:32:34

Dobrý den,
velice mě zaujal Váš inzerát. Mám sice "jen" 18 let. Ale za to, jsem lyžařský instruktor (s 3-letou praxí), Plavecký trenér (s 2roční praxí). A vedu pohybové cvičení s dětmi (3-5 let). Také jsem absolvent umělecké školy a to na hudební nástroje flétna a keyboard. Navíc mám (6ti letpu setřenici) a malé bratrance (1 rok, 5 roků). Navíc, nám v Kanadě i rodinu. :)
Pokud máte zájem a pro více informací prosím piště, na karolina.novakova@gnj.cz
Knovakova
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 12. úno 2013 13:24:43

Re: Hledame Au-Pair do ceske rodiny ve Vancouveru

Příspěvekod Lada Alexyova » ned 17. úno 2013 18:25:17

Dobry den,

Libi se mi Vase nabidka prace a pobytu v Vancouveru. Mela bych zajem o blizsi informace a pokud byste meli otazku na me tak rada odpovim.
Muj mail je lada.alexyova@seznam.cz
Dekuji za odpoved
Lada Alexyova
Lada Alexyova
 

Další

Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron