Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

no longer available

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Re: Hledame Au-pair do Anglie k 2-letym detem a ke konim

Příspěvekod Alena99 » ned 11. lis 2012 22:02:22

Dekuji vsem za odpoved. Rozhodli jsme se, ze budeme potrebovat nekoho uz ted co nejdrive a ne az v lednu. Tak napiste kdo mate zajem a muzete odjet uz ted.
Alena99
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 13. úno 2012 13:40:54

Re: Hledame Au-pair do Anglie k 2-letym detem a ke konim

Příspěvekod Návštěvník » pon 12. lis 2012 16:09:27

Dobrý den, nevím zda máte vybranou au-pair. Každopádně vaše rodina je pro mne zajímavá.
Více informací o sobě zašlu mailem. Děkuji andreabrenkusova@atlas.cz
Návštěvník
 

Re: Hledame Au-pair do Anglie k 2-letym detem a ke konim

Příspěvekod Veronika F. » ned 13. led 2013 17:56:37

Dobry den, mela bych velky zajem pracovat u teto rodiny, chtela jsem se zeptat jestli je inzerat stale aktualni,dekuji.
Ver.Fabianova@seznam.cz
Veronika F.
 

Re: Hledame Au-pair do Anglie k 2-letym detem a ke konim

Příspěvekod Míša » úte 22. led 2013 11:44:35

Dobrý den,
ráda bych projevila zájem o pozici au-pair ve Vaší rodině,kterou v těchto dnech hledáte
prostřednictvím inzerátu na internetových stranách.
Co Vám mohu nabídnout?
V mé profesní dráze jsem se pohybovala hlavně v oblasti předškolní výchovy. Byla
jsem zaměstnána jako učitelka v Praze 5-Lipence a v mateřské škole v Nové Peci, v
uplynulých šesti měsících jsem pracovala na pozici manager penzionu Tomy v Pihlově u
Lipna. Náplní mé práce byla činnost administrativní a organizační. Hlavní starostí bylo
zajištění bezproblémového chodu penzionu, tedy vyřizování objednávek, dokumentace
nebo reklama. Celý život se pohybuji v rodinném podniku Sport Shop Pavla Müllerová,
kde jsem vypomáhala i při studiu jako prodavač. Náplní mé práce byla administrativa,
objednávky a reklama. Od střední školy jsem aktivně hlídala po různých rodinách děti ve
věku od 3 do 8 let.
Veškeré zkušenosti z předchozích zaměstnání mohu uplatnit na místě, které nabízíte
a o které mám velký zájem. Zároveň nabízím vysoké pracovní nasazení, flexibilitu,
spolehlivost a loajálnost vůči zaměstnavateli.
Domnívám se, že mé schopnosti a zkušenosti by byly pro Vás jen přínosem.
Doplňující informace naleznete v životopise, který je přílohou mé žádosti o zaměstnání u
Vás.
S pozdravem Michaela Müllerová (mullerova-michaela@seznam.cz)
Míša
 

Re: Hledame Au-pair do Anglie k 2-letym detem a ke konim

Příspěvekod Nikola » pát 01. úno 2013 18:46:33

Dobrý den,měla by jsem zájem o vaši nabídku.Jmenuji se Nikola,je mi 23 let.S dětmi mám velké skušenosti,jak s mým 11 letým bratrem se kterým jsem od malička v kontaktu a pomáhám s výchovou,tak jsem jezdívala na tábory jako vedoucí.
Děti mám moc ráda.O koně jsem se taky párkrát starala ale nebráním se ničemu a ráda se všemu naučím. Chalupová
Nikola
 


Re: Hledame Au-pair do Anglie k 2-letym detem a ke konim

Příspěvekod Wendula » úte 09. dub 2013 18:53:11

Dobrý den,
měla bych zájem o nabídku.. V červnu končim střední školu a po škole bych ráda odjela dělat au-pair. Byla bych ráda ze nějaké informace . Můžete mi napsat na email Wendysek.Kn@seznam.cz. Děkuji
Wendula
 

Re: Hledame Au-pair do Anglie k 2-letym detem a ke konim

Příspěvekod Terresaříhová » úte 29. říj 2013 18:09:14

Dobrý den. Nevím jestli ještě hledáte au-pair ale ráda vám napíši. Ráda bych se naučila plně hovořit anglicky. S dětmi mám zkušenost. Hlídám sestře 8 měsíčního chlapečka a před rokem jsem hlídala děti jedné kamarádce. Miluji zvířata a především koně. Žiji s nimi 16 let. Jezdila jsem závodně parkur a nedělají mi problém i temperamentní koně. Zvládám práci ze země. Párkrát jsem byla oslovena o pomoc s koněm protože si sním nevěděli rady. Ráda bych poznala Anglii a naučila se novým věcem a poznala novou kulturu. Hovořím základní angličtinou.
Terresaříhová
 

Předchozí

Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků