Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

usa florida

Re: usa florida

Příspěvekod Laybe » sob 17. dub 2010 13:22:36

Ahoj, už se vám sice ozvalo hodně lidí, ale taky to zkusím. Byla jsem několikrát au pair v Anglii i v Rakousku. Mám velké zkušenosti s malými dětmi i dobré reference. Mám i peníze na vízum. Pokud byste o mě měli zájem prosím kontaktujte mě.
Catthy@centrum.cz
Laybe
 

Re: usa florida

Příspěvekod Návštěvník » úte 26. dub 2011 12:58:42

Dobrý den.Zaujal mě váš inzerát ohledně hlídání dítěte v USA.Jelikož mám velmi ráda děti-s hlídáním mám zkušenosti i díky mým neteřím,a mám velmi ráda USA,tak bych měla o Vaši nabídku opravdový zájem.Samozřejmě nevím,zda ještě platí,i když píšete,že platí stále??v případě zájmu mě kontaktujte,Děkuji předem.Zuzana .Můj email: Zuzana.nn@centrum.cz
Návštěvník
 

Re: usa florida

Příspěvekod Yomisma@seznam.cz » úte 19. črc 2011 11:26:37

Dobrý den.Velmi mě zaujal Váš inzerát k hlídání holčiček.Je mi 34l.,jse bez závazků a děti mám velmi ráda,a s hlídáním dětí mám zkušenosti.Mám neteřinky:-),a také jsem hlídala 3 malé děti u jedné skvělé rodiny ve Španělsku.Budu velmi ráda když se mi ozvete,i v případě negativní odpovědi.Přeji hezký den.S pozdravem Nováková Zuzana
Yomisma@seznam.cz
 

Re: usa florida

Příspěvekod Dája » čtv 10. kvě 2012 12:38:38

Dobrý den, o prázdninách se chystám na Floridu a chtěla bych si tam najít práci. Jsem studentka Masarikovy univerzity v Brně ve 2. ročníku. Je mi 21 let. Studuji Chemoinformatiku a bioinformatiku. Jsem z Moravy a s hlídáním dětí mám zkušenost. Kamarádce hlídávám 8 měsíční holčiku. Ale nebráním se i jiné nabídce.
Dája
 

Re: usa florida

Příspěvekod Nikolka » čtv 07. bře 2013 3:28:26

Zdravim Vas na Floridu!Jmenuju se Nikola a je mi 25let
Mym snem je dostat praci u Vas:)
S detmi mam zkusenosti dosti,navic stale dobrou naladu a chut se ucit.
Tesim se na odpoved Nikol
Nikolka
 

Re: usa florida

Příspěvekod Nikolka » čtv 07. bře 2013 3:31:12

Zdravim Vas na Floridu!Jmenuju se Nikola a je mi 25let
Mym snem je dostat praci u Vas:)
S detmi mam zkusenosti dosti,navic stale dobrou naladu a chut se ucit.
Tesim se na odpoved Nikol
nikola.hrbacova@seznam.cz
Nikolka
 

Re: usa florida

Příspěvekod Hana » pon 08. črc 2013 8:40:26

Dobrý den,
zaujal mě Váš inzerát jako au-pair. Můj otec žije na Floridě (Dunnelon) už 15 let, proto bych velmi stála o práci v USA, nejlépe s dětmi, ke kterým mám velmi blízko. Pokud jsem Vás zaujala budu čekat na Váš E-mail, kde Vám napíšu více informací o mě mokhana@seznam.cz . Přeji hezký den.
Hana
 

Re: usa florida

Příspěvekod applelondon » stř 29. črc 2015 17:52:29

nechápu lidi co zde píšou že hledájí práci v USA,hlavně na pozicích dělnických,jet na turistické vízum muže jet jen sebevrah,zelene karty vam nedají a obcanství už vubec,zdravotnictví v usa velmi drahe,bez americkeho zdravotni pojisteni jste v hájí !!!!
applelondon
 

Re: usa florida

Příspěvekod MAM ZAUJEM » čtv 30. črc 2015 7:25:28

Mam zaujem..Som povodne americanka,povodu slovenskeho,zila som 15.rokov v USA....Teraz som na slovensku,pri rodicoch...Ja visa nepotrebujem...Mam skusenosti s opatrovanim...prosim kontaktujte ma ak je to aktualne na tc.00421566385039...Volam sa natasa...Dakujem.
MAM ZAUJEM
 

Re: usa florida

Příspěvekod JakubAxmann » stř 19. srp 2015 20:59:41

nabízí se práce přes americkýho sponsora na pozici recepční v * * * * Hotelu - MAJITEL HOTELU - AMERIČAN,požadavky věk 23-37,AJ na komunitaktivní urovni,bydlení v domě na floridě.plat 4000USD měs.,sponzor nehradi zdravotni pojisteni!,pracovní vizum samozřejmostí,praxe vítana. UPOZORNUJI ŽE TO NENÍ PROFESE PŘES polske nebo ceske KONTRAKTORY Ani ILEGALNÍ PRACE JAK JE TO ZVYKEM PO USA. p.s. nejedna se o nevestinec ! :D ;)
JakubAxmann
 

PředchozíDalší

Zpět na Nabídky práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron