[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 118: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
nazkusenou.cz • Zobrazit téma - usa florida

Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

usa florida

usa florida

Příspěvekod sweetpowder » pon 11. led 2010 20:47:58

hledam au pair na floridu, vek nerozhoduje, ja ceska ,manzel nemec mluvici aj,
jedna se o dvoulete holcicky, pobyt na tri mesice budu rada kdyz se pobyty budou opakovat,
nabizim letenky, mesicne kolem 800-900 usd, prace odpoledne od cca 14hod. do vecera, dopoledne volno nebo pomoc s uklidem, jednou nebo dvakrat do tydne volno podle hodin, bazen,whirpool,detske hriste,detsky bazen,vlastni bazen,pujceni auta k dispozici

musis mit rada deti a mit reference na hlidani,moznost setkani kolem 20 ledna v Praze nebo Turnove,odlet mozny kdykoli, inzerat plati stale, visa nam stezuji najit nekoho staleho................
sweetpowder
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 27. dub 2009 9:13:57

Re: usa florida

Příspěvekod yvetabar@seznam.cz » úte 12. led 2010 19:33:01

Dobrý den,

před chvílí jsem si přečetla váš inzerát - hlídání dětí na Floridě. Píšete, že věk nerozhoduje, tak jsem se odholala k odpovědi. Nedávno jsem totiž prohlašovala, jak se všichni porevoluční studenti mají, že kdyby mi bylo míň okamžitě se seberu a ujedu. Jsem vysokoškolačka, dělala jsem většinu profesního života zahraniční obchod. Mluvím na pokročilé úrovni anglicky a rusky, domluvím se i německy.
Děti miluju, učila jsem nějakou dobu malé děti ve školkách angličtinu, dělala jsem trenérku moderní gymnastiky,jezdila jsem pravidelně v létě na dětské tábory jako praktikantka a později vedoucí.Dodnes si hraji s dětmi sousedů na chalupě a mám přezdívku "Dáda" (nevím, jestli si pamatujete Dádu Patrasovou, ale děti v Čechách ji mají pořád moc rády). V létě jsem byla měsíc v Německu (Landau) a nadšeně hlídala děti své kamarádky, od kterých umím tu dětskou němčinu. Mám vztah ke zvířatům, sportu, ručním pracem, čtení pohádek i normálnímu blbnutí a hraní si....
Na Floridě jsem byla před pár lety a během 6 týdnů jsme ji skoro celou projeli, tak se nedivím, že se Vám tam líbí....

Těším se na odpověď

Yveta
yvetabar@seznam.cz
 

Re: usa florida

Příspěvekod Návštěvník » úte 12. led 2010 20:02:21

dobry den,
zrovna pred mesicem jsem prijel z Fliridy (Tampa, Sarasota) a nemohl jsem sehnat praci, tak jsem se vratil domu. O tuto praci bych mel velky zajem i kdyz jsem muz. Rad bych zustal delsi dobu na Floride, byl jsem tam i pred 7 roky a o praci nebyla nouze, vse se zmenilo. S detmi mam zkusenosti mam dceru.

Dekuji za odpoved, Roman
Návštěvník
 

Re: usa florida

Příspěvekod Petra.h. » stř 13. led 2010 0:04:44

Dobrý den,

jmenuji se Petra, je mi 25 let a momentálně jsem jako aupair v Belgii, kde hlídám 2,5 a 3,5 leté chlapečky. Pobyt zde mám domluvený přibližně do dubna, ale je možné se domluvit i na kratří době, dle potřeby.
Měla bych o Vámi nabízenou práci velký zájem. Pokud bude oboustranný, kontaktujte mne prosím na e-mail: xholubovapetra@seznam.cz.

Děkuji a přeji hezký den
Petra
Petra.h.
 

Re: usa florida

Příspěvekod Hlídání dětí » stř 13. led 2010 0:08:01

Dobrý den,

Vaše nabídka mě velmi zaujala. S dětmi mám hodně zkušeností. Několik let pracuji jako vedoucí na letním táboře, pro děti organizujeme i akce během roku. Rok jsem také pomáhala v mateřské školce. Loni v létě jsem pracovala tři měsíce v anglicky mluvící rodině jako aupair a hlídala jsem tři děti ve věku od tří měsíců do tří let. Veškeré reference samozřejmě můžu dodat.

Mou nevýhodou je, že bych mohla pracovat až od června, momentálně studuji vysokou školu. Předpokládám, že potřebujete aupair dřív, ale z příspěvku jsem pochopila, že možná budete hledat někoho opakovaně. Ráda s Vámi budu v kontaktu nebo se s Vámi setkám a pokud budete mít zájem, můžu se ozvat na jaře.

Pokud Vás moje odpoveď zaujala, napište mi prosím na email barborra@rocketmail.com Ráda Vám zašlu životopis, reference i fotky, ale pochopitelně raději soukromě.

Mějte se moc hezky a budu se těšit na případnou odpověď,
Barbora
Hlídání dětí
 

Re: usa florida

Příspěvekod Veronika Kysela » čtv 28. led 2010 11:02:27

hello,my name is Veronika.I live in the CZ.I looked after 2 children in England.So i have an experience with children.I m inetersting about your offer.Please,contact me back.Have a nice day.Love Veronica
Veronika Kysela
 

Re: usa florida

Příspěvekod Veronica K. » čtv 28. led 2010 11:08:24

Veronica K.
 

Re: usa florida

Příspěvekod Veronica k. » čtv 28. led 2010 11:12:04

hello,my name is Veronika.I live in the CZ.I looked after 2 children in England.So i have an experience with children.I m inetersting about your offer.Please,contact me back.Have a nice day.Love Veronica
karlotie@seznam.cz
Veronica k.
 

Re: usa florida

Příspěvekod Finnsta#81 » úte 09. bře 2010 12:25:14

finnsta@seznam.cz

Dobrý den,

velice mne zaujala Vaše nabídka spolupráce v rámci aupair. V případě zájmu o výměnu více informací mne kontaktujte na email.

Předem děkuji, s pozdravem


Klára
Finnsta#81
 

Re: usa florida

Příspěvekod klaruska » ned 28. bře 2010 23:32:15

Lidi nebudte blby, nevite ze v USA je mozna pracovat jako au pair pouze povolenim viza a americkou ambadou, je jediny stat kde je nelegalni pracovat jako au pair nacerno, jestli vas chytnou nejenze pomazete rychle pryc ale do USA se uz nikdy nepodivate.
klaruska
 

Další

Zpět na Nabídky práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků