[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 118: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
nazkusenou.cz • Zobrazit téma - AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Nabídky práce au-pair, zážitky a zkušenosti z au-pair pobytů.

Re: AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Příspěvekod Péťa » čtv 30. čer 2011 21:07:04

Dobrý den,
velmi mě zaujala Vaše nabídka. Abych byla upřímná, tak hlavně z toho důvodu, že jste na půl česká rodina a nemusela bych mít strach se dorozumět :-) Protože, abych řekla pravdu, moje aj není zrovna dobrá. Spíše mám jen základy. Nyní jsem dostudovala gymnazium a schaním práci, jako au-pair, abych mohla změnit své jazykové nedostatky. S dětmi zkušenosti mám. Moje sestra má dva kluky, jednomu jsou 3 a tomu druhému je 1.5. Hlavně poslední měsíc po maturitě jsem je hlídala sama, protože ségra dopisovala diplomovou práci. Myslim, že když jsem zvládla hlídat je, tak starat se o dvojčátka nebude horší :-) Jsou to hrozní draci:-) Můj taťka řiká, že je to demoliční četa :-) Takže poklidit po dětech nebude problém. Byla bych ráda, kdybych se stala členem Vaší rodiny alspoň na rok. Klidně i déle, kdybychom jsme si rozuměli :-) (Ségra co má ty děti taky dělala au-pair v Anglii 2 roky a pak v Atlantě asi taky dva. Jinak mám ještě jednu ségru a bráchu. Já jsem na děti zvyklá už od mala, když mi bylo 6, tak se brachovi narodila dcera a ta byla ze začátku u nás, protože brácha byl na misi v Kosovu a jeho manželka si dodělávala školu, protože byli oba mladí, když ji měli. Takže jsem ji brala jako mladší sestru, no vlastně i teď ji tak beru. Jinak má brácha ještě dvě malé holčičky jednu 5-ti letou a té nejmladší je rok a asi tři měsíce. Je úplně něco jiného hlídat holky, to už je procházka růžovým sadem :-) A když jsem hlídala holky a kluky do hromady, tak jsem to také zvládla. Tak dvojčátka snad nebudou problém.
Budu ráda, když se ozvete, pokud nemáte už někoho jiného.
email pkodouskova@seznam.cz
Péťa
 

Re: AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Příspěvekod ancaX » sob 07. led 2012 12:49:54

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je Vaše nabídka stále aktuální. Děkuji mnohokrát
ancaX
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 07. led 2012 12:39:58

Re: AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Příspěvekod loora » ned 08. led 2012 2:03:09

Dobrý den,
ráda bych vycestovala do zahraničí na delší dobu, nejlépe i horizont několika let.
Je mi 23 let, nemám zkušenosti s Au-pair, nicméně s malými drobečky určitě ano. Děti mám moc ráda, vlastní zatím bohužel nemám. Aktivní řidička. Momentálně pracuji na ekonomickém oddělení. Moje angličtina je rozhodně minimální.
Pokud Váš inzerát stále platí, budu ráda, když se mi ozvete. Vaše otázky samozřejmě zodpovím.
Lidles@seznam.cz
loora
 

Re: AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Příspěvekod nikol » pon 09. led 2012 17:07:01

nikol
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 09. led 2012 16:56:42

Re: AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Příspěvekod mLucynka » stř 18. led 2012 20:01:17

Dobry den, moc me zaujal vas inzerat.Nebudete potrebovat aupair od leta 2012??Moc bych chtela vycestovat do USA, a to ze jste castecne ceska rodina je uplna bomba.Zkusenosti s detmi mam,uklid a pracovat neni problem jsem mega zvykla,neni co dodat.Byla bych za vas strasne rada.Klidne napiste muj mail margecinoval@seznam.cz Dekuji Lucka
mLucynka
 

Re: AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Příspěvekod Návštěvník » sob 21. led 2012 15:20:22

Dobry den, velmi me zaujala vase nabidka.Velmi touzim vycestovat do USA jako au pair.Deticky velmi miluji a strasne me to s nema bavi.Budu rada zda se ozvete.Poslu vice info, odpovim na dotazy popr.poslu foto.Piste na mail Lucynka.Ma@email.cz
Návštěvník
 

Re: AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Příspěvekod Michel » pát 03. úno 2012 0:20:30

Pokud tam někdo pojedete, tak jedině ať Vám zašlou písemnou smlouvu předem, jak budete pracovat, co budete vykonávat a kolik Vám zaplatí, a co vše Vám zaplatí......


Doporučení - nejlépe přes agenturu!!! Ono se to někdy hodně vyplatí. Některé zkušenosti jsou k nezaplacení.
Michel
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 03. úno 2012 0:14:17

Re: AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Příspěvekod kacenkaaa8 » úte 27. bře 2012 16:13:55

Dobrý den, také mne velice zaujala Vaše nabídka, ještě více díky tomu, že německy mluvím lépe než anglicky, takže by to s dorozuměním bylo nejlepší :). Jsem 22 letá studentka pedagogické fakulty a teď studuji poslední ročník, tzn že letos končím. Studuji obor předškolní a mimoškolní pedagogika - děti v mateřské školce. Mám praxi jak s hlídáním dětí v domácnosti, tak praxi přímo s více dětmi v mateřské škole. Práci s dětmi mám opravdu moc ráda a naplňuje mě to. Pokud ještě nemáte stálou au pair, budu moc ráda pokud mne budete kontaktovat na e mail katkaryplova@seznam.cz s tím, že přicestovat bych mohla téměř kdykoliv :). Mějte se moc hezky, Katka
kacenkaaa8
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 13. led 2012 22:20:35

Re: AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Příspěvekod Táni » stř 04. dub 2012 21:42:54

Dobrý den, Vaše nabídka mě velmi zaujala . Jsem studentka a s dětmi jsem pracovala, takže mám s nimi nějaké zkušenosti.Pokud by tedy tato nabídka byla stále aktuální, tak mi prosím napište na tento email: T.Jiruskova@seznam.cz
Děkuji
S pozdravem Táňa ;)
Táni
 

Re: AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Příspěvekod Michel » pát 06. dub 2012 14:30:57

Tuto rodinu Vám rozhodně nedoporučuji. Pokud se Vám paní L.W. ozve, zkuste se nakontaktovat na děvčata, která u ní byla. Kontaktuje se s Vámi přes Skype, naslibuje hory doly, a než odjedete, nebude s Vámi s ničím spokojená, a nezaplatí co slíbila. Protože s Vámi jedná přes skype, nemáte od ní písemně nic, co slíbila zaplatit. Každopádně letenku nehradí, ač to slíbí. Rodina se rozvádí, děti jsou rozmazlené, kupují si jejich přízeň. Paní hledá 24 hodinové hlídání. Vše je ověřeno od více děvčat.
Michel
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 03. úno 2012 0:14:17

PředchozíDalší

Zpět na Au-pair - nabídky práce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron