Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Nabídky práce au-pair, zážitky a zkušenosti z au-pair pobytů.

AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Příspěvekod sweetpowder » pon 27. dub 2009 10:19:02

:!: opet volne.......................................

Hledam divku jako aupair do nasi českonemecke rodiny , odlet by byl dle dohody, manzel 45let je nemec mluvici tez anglicky, ja jsem česka 30let a nasim dvojcatkum je 27 mesicu.Podminkou je mít rada děti, na pracovni dobe se urcite domluvime, moje predstava je ze bys hlidala deti ,pomohla s uklidem po detech,1-2 dny v tydnu bys mela volno , budes mit svuj pokoj+strava+budem te brat jako clena rodiny(takze sve penize muzes prostudovat nebo setrit),plat podle poctu hodin ,skvele prostredi , ,zpateční letenka zdarma , pokud zustanes alespon pulrok,nutno pohovor po skype,
muj nick je sweetpowder1
plat 800-1000usd mes.dle poctu hodin
Naposledy upravil sweetpowder dne ned 04. dub 2010 3:32:21, celkově upraveno 3
sweetpowder
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 27. dub 2009 9:13:57

Re: AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Příspěvekod baova » čtv 30. dub 2009 19:20:08

Dobry den,
zaujal ma vas inzerat a preto hned odpovedam. Som 22 rocna Slovenka z Bratislavy, uz 4 rok zijem v Prahe, takze cesky hovorim plynule (horsie je to s gramatikou,preto uprednostnujem pisat tento inzerat v slov.:o) ). Z anglictiny som maturovala, ale uz 3 roky s nou nie som v styku,takze s vyjadrovanim mam trochu problem.
Skusenosti s au-pair mam, minule leto som bola 4 mesiace v slov.-tal. rodine v Taliansku, s rodinkou sme si uzasne padli do oka a starala som sa o 2 deti, o dievcatko (vtedy 11 mes) a chlapca (5rokov).
Momentalne chodim k jednej ceskej rodinke v Prahe strazit ich 1,5rocne dievcatko.
Deti mam hrozne moc rada, myslim, ze by sa o mne dalo povedat, ze som zodpovedna, starostliva, ale snad mam i dobry zmysel pre humor. Ak by ste chceli referencie od rodin nie je problem, dam vam na nich cisla.
Ak by ste mali zaujem sa so mnou stretnut, tak som v Pha skoro stale, tak by ani s tym nebol problem.
Este by som sa rada opytala kam presne sa planujete nastahovat, do akeho mesta, a ake su deti, ci su zive, co maju radi a pod. A aku pracovnu dobu by ste si predstavovali, tj. kolko hodin denne.
tak zatial koncim, prajem pekny den a tesim sa na odpoved, pripajam i svoj mail miskabaova@gmail.com
baova
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 30. dub 2009 19:08:08

Re: AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Příspěvekod efk » stř 15. črc 2009 15:23:07

Dobrý den,
Letos jsem byla na Floridě na 3týdenní dovolené a ta země mě naprosto uchvátila. Letos mi bude sice již 30let, ale to jen v občance. Duchem i vzhledově vypadám dle slov mých přátel mladší.
V současné době bydlím ve Zlíně a na tento server jsem se přihlásila proto, abych si našla práci na Floridě.
Něco málo o mě: Mám ráda děti a to především proto,že je s nimi legrace a baví mě učit je nová slova a "poznatky". Jsem schopna ma děti mluvit anglicky a česky.
Možná vás bude zajímat proč ve svém věku nemám sama vlastní děti. Na rodinu musí být dva, ale já jsem sama. Ale to bych probrala až eventuelně při osobním pohovoru.

Vás inzerát mě zaujal. Mluvím anglicky, česky a něco málo v základech německy.
Nevím, zda věkově zapadám do Vaší představy au-pair,ale budu ráda, pokud se ozvete.
mé kontakty:
tel: 608 059 330
mail: efk@centrum.cz
efk
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 15. črc 2009 15:00:43

Re: AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Příspěvekod Lussile » úte 04. srp 2009 22:53:13

Dobrý den,
velice mě zaujala Vaše nabídka au pair,chtěla jsem se zeptat zda je to stále aktuální?
Já se před měsícem vrátila ze Španělska,kde jsem byla jako au pair,starala jsem se tam o 2,5 letou holčičku.

Budu ráda,když se ozvete.
Můj mail : kratochvilova.lucie@senam.cz


S pozdravem Kratochvílová Lucie
Lussile
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 04. srp 2009 22:47:56

Re: AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Příspěvekod veronica » ned 31. led 2010 14:13:12

dobry den preji,

Jmenuji se Veronika a rada bych byla Vase au-pair.Momentalne si hledam praci v zahranici.S detmi zkusenosti mam,pracovala jsem jeden rok v Anglli jako au-pair,kde jsem i chodila do skoly.Kdyby jste mela o me zajem,byla bych moc rada.Reference mam.Muj e-mail je:karlotie01@seznam.cz
S pozdravem Veronika
veronica
 

Re: AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Příspěvekod b.andrry@google.com » úte 09. úno 2010 13:52:39

Dobrý den, pokud je místo ještě volné měla bych zájem. Je mi 26let, bydlím asi 2hod. autobusem od Prahy, tudíž není problém se vidět. Zkušenosti s aupair nemám. Ale v Čechách mám praxi ze školky s dětmi i jiné zkušenosti co se hlídání dětí týče, celkově mám velmi kladný vztah k dětem. Čestina a základy Angličtiny. V případě zájmu se těším na odpověď, uvádím svůj email v záhlaví.
b.andrry@google.com
 

Re: AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Příspěvekod klarik18 » stř 28. dub 2010 16:06:10

Dobrý den,zaujala mě vaše nabidka tak jsem skusila ještě napsat.Moc bych měla oto zajem mam praxi hlidani.Hlidala jsem od 6mesícu maleho chlapečka az do tet.Mam rada děti moc byly bych rada kdybych dostala šanci u vas moc bych si toho važila.Je mi 20let mam rada děti rada jse učim neco noveho jsem zotpovedna,kamaradska.Kdyby jste mela zajem a ješte nake informace tak jse mi určite ozvěte na můj email:klarik18.seznam.cz budu rada Přeji krasny den Procházková
klarik18
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 28. dub 2010 15:51:31

Re: AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Příspěvekod Irena » pon 03. kvě 2010 10:44:56

Dobrý den,
pokud je místo au-pair k vašim dvojčátkům ještě volné, ráda se zůčastním pohovoru na skypu - soleil2412.
Je mi 26 let, v USA jsem již byla,takže mám vízum a zkušenosti jako au-pair také mám, těším se na vaši odpoveď.
Irena
 

Re: AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Příspěvekod andy » čtv 06. led 2011 19:42:17

Dobrý den.Jmenuji se Andrea Machová a v květnu mi bude 18 let. Jsem studentka 3.ročníku Sportovního gymnázia v Plzni a měla bych zájem o au pair do Velké Británie maximáně na 3 měsíce. Anglicky se učím od 6 let a každým rokem cestuji na týdenní pobyty do rodin,protože tam jezdivame na zavody. Zkušenosti s dětma nějaké mám, protože sem se starala o mladší sestru a mladší sestřenici,která je američanka, žijící v Americe.Španělsky umím základy. Byla bych moc ráda, kdybych se dostala do nějaké rodiny.

Děkuji předem za odpověď


Můj e-mail: andyneckaa@seznam.cz
andy
 

Re: AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Příspěvekod Návštěvník » stř 09. bře 2011 0:49:22

Dobrý den,
měla bych velký zájem o Vámi nabízenou práci aupair. Je mi 25 let a nyní jsem dostudovala vysokou školu. Ráda se Vám více představím přes e-mail a zašlu CV.
S pozdravem
Tereza
email.no@email.cz
Návštěvník
 

Další

Zpět na Au-pair - nabídky práce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků