[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 118: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
nazkusenou.cz • Zobrazit téma - AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Nabídky práce au-pair, zážitky a zkušenosti z au-pair pobytů.

Re: AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Příspěvekod ajva » ned 29. dub 2012 18:06:44

Ahoj jsem jiz v usa . Je mi 44 let takze docela dost ale necitim se na ne .....mam moc rada deti jsem aktivni clovek ...mam dceru ktere uz je 22 let....zkusenosti jako au pair mam pouze rok se 2 detmi....s pozdravem prijemneho dne ajva
ajva
 

Re: AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Příspěvekod PAT » úte 22. kvě 2012 15:09:37

Jestli má kolegyňka s tou rodkou osobní zkušenost, tak fakt nebrat!!! Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají - It's too good to be true! Protože je to načerno, tak pochopitelně v reálu nic neplatí (baba navíc nezaplatí) a určitě si pak v USA nikam nemůžete jít stěžovat, aniž byste riskovaly deportaci! A v USA se na deportaci čeká ve vězení mezi narkomankama a kurvama, takže nic pro kultivovanou dámu! Páč je to ilegální, takže k žádné Češce do Fort Myers určitě ne! P.S. Blbky, co maj zbytečně moc peněz si to ovšem mohou klidně zkusit!
PAT
 

Re: AU Pair USA Florida Fort Myers u českoněmecké rodiny

Příspěvekod Michel » pon 02. črc 2012 15:27:26

Michel
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 03. úno 2012 0:14:17

Předchozí

Zpět na Au-pair - nabídky práce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků