Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Rodina v česku

Nabídky práce au-pair, zážitky a zkušenosti z au-pair pobytů.

Rodina v česku

Příspěvekod Kateřina » úte 07. srp 2012 10:06:26

Dobrý den, je mi 22 a ráda bych dělala tuto hezkou a smysluplnou práci.
S dětmi mám zkušenosti - hlídala jsem mého malého brášku - opravdu už skoro od 3 měsíců, jelikož moje maminka byla tou dobou jedna z menších obchodníků, a tak potřebovala i při mateřské chodit do rodinného obchodu, tudíš jsem musela zastávat vše, co se hlídání malých dětí týče. Malý bráška vyrostl a já mu někdy pomáhám i s učením a přišla jsem na to, že mě to neskutečně baví. V poslední době si říkám, že bych za sebou chtěla vidět opravdu hezkou a jak jsem říkala smysluplnou práci - třeba rozvíjet umění u malých prcků - malovat, číst krásné knížky - prostě nějak jim předávat ty hezké informace. Momentálně se mi nechce odletět do zahraničí a tak sháním milou rodinu v česku, nejlépe ve středočeském kraji. Budu ráda za Vaše nabídky, hezký den, Kateřina
katerina.aupaircr@gmail.com
Kateřina
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 07. srp 2012 9:42:25

Re: Rodina v česku

Příspěvekod Fixinela » čtv 09. srp 2012 14:40:19

Tuzemačka nikdy nemůže být au-pair ve své vlastní zemi. Viz. tzv. Evropská dohoda u umísťování au-pair z listopadu roku 1969. Pochopitelně, že děti v ČR hlídat můžeš, ale v principu u Tebe chybí ten mezinárodní výměnný prvek. Jinak aupairing pro cizinky nemá bohužel v ČR stále legální základ. Snad to časem projde!
Fixinela
 


Zpět na Au-pair - nabídky práce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron