Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

au-pair do rakouska od zari 2012

Nabídky práce au-pair, zážitky a zkušenosti z au-pair pobytů.

au-pair do rakouska od zari 2012

Příspěvekod veronika » pát 13. črc 2012 13:08:48

cesko-nemecky hovorici rodina hleda od zari milou a spolehlivou au-pair pro 4 leteho syna.bydlime 40 km jizne od vidne, mame psa retrivra, laska ke zviratum je tedy podminkou.tesime sa na odpoved a treba i brzke setkani ;) ;) ;)
veronika
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 13. črc 2012 12:59:01

Re: au-pair do rakouska od zari 2012

Příspěvekod Jitka.aupair » čtv 19. črc 2012 10:40:30

Dobrý den,

jsem studentka VŠ sportovně-pedagogického zaměření z jižní Moravy a ráda bych odjela na půl roku (lze se domluvit i s úpravou termínu) jako au-pair do zahraničí. Nastoupit mohu začátkem srpna. Domluvím se plynně anglicky a studiu německého jazyka se nebráním, naopak, brala bych to jako velkou výhodu. Zkušenosti s dětmi mám z rodiny a od rodinných přátel. V případě zájmu mohu zaslat životopis. Kontaktovat mne můžete na 344240@email.cz či na tel. č: +420 721 475 023. Těším se na případnou zprávu. Hezký den Jitka
Jitka.aupair
 


Zpět na Au-pair - nabídky práce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků