Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

au pair do italie

Nabídky práce au-pair, zážitky a zkušenosti z au-pair pobytů.

au pair do italie

Příspěvekod Jana15 » pon 04. čer 2012 23:09:21

Dobry den hledame au pair do Italie. Od poloviny srpna 2012 do konce dubna 2013. Dalsi info bych dodala telefonicky nebo osobne.
Jana15
 

Re: au pair do italie

Příspěvekod jana15 » pon 04. čer 2012 23:16:51

jen dodavam, ze italstina neni podminkou.
jana15
 

Re: au pair do italie

Příspěvekod Propi » úte 05. čer 2012 13:33:50

Doobrý den, měl bych zájem můžete mi prosím napsat na e-mail: prokopec.lukas@email.cz a domluvíme se na dalším kontaktu například skype apod. ?

Předem díky za odpověď
Propi
 

Re: au pair do italie

Příspěvekod Katka Pavlíková » čtv 14. čer 2012 0:34:28

zdravím, též bych měla zájem o tuto nabídku

prosím napište mi na email - venea22@seznam.cz


děkuji !!

Katka
Katka Pavlíková
 

Re: au pair do italie

Příspěvekod Péťa » pon 25. čer 2012 23:52:25

Ahoj, já mám také zájem u tuto nabídku práce. Prosím o větší info na mail petule.chuva@seznam.cz

Díky moc ahoj :-)
Péťa
 

Re: au pair do italie

Příspěvekod Denisa.... » úte 10. črc 2012 1:55:33

Dobrý den jelikoz tedkom travim jako au.pair ve spanelku na kanarskych ostrovech Na Kamaraskych ostrovech a rodina se bude zpet stehovat do ceska,tak bych chtela vyzkouset zas nekde jinde u jine rodiny,tak pokud budete mit zajem ozvete se Grossmannovaů....grossmannovad@seznam.cz
Denisa....
 

Re: au pair do italie

Příspěvekod andmee » stř 11. črc 2012 20:37:13

[quote="Jana15"]Dobry den hledame au pair do Italie. Od poloviny srpna 2012 do konce dubna 2013. Dalsi info bych dodala telefonicky nebo osobne.[/quote]

Dobry podvečer,

Zaujala mě Vaše nabidka ohledně prace au apir v Italii. Mohu poprosit o informace na mail.
Děkuji Kavanova.
andmee@seznam.cz
andmee
 

Re: au pair do italie

Příspěvekod kitle » stř 01. srp 2012 13:32:29

Dobrý den,
Měla bych zájem, ale potřebovala bych nejprve vědět kde v Itálii, jinak italsky mluvím.Kontakt na mě je kituF@seznam.cz
kitle
 

Re: au pair do italie

Příspěvekod Dominika » úte 14. srp 2012 13:24:49

Dobrý den, pokud je Vaše nabídka stále aktuální, měla bych o ní také zájem, když tak mě můžete kontaktovat na email Dom.jurikova@seznam.cz
Dominika
 

Re: au pair do italie

Příspěvekod Verčus » pon 09. pro 2013 15:13:13

Dobrý den:)
V případě, že by jste hledala au-pair na rok 2014, kontaktujte mě na mail: veronikabazantova@seznam.cz
Verčus
 

Další

Zpět na Au-pair - nabídky práce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron