Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Au Pair Pár do Česko-*** Rodiny

Nabídky práce au-pair, zážitky a zkušenosti z au-pair pobytů.

Au Pair Pár do Česko-*** Rodiny

Příspěvekod Propi » pon 04. čer 2012 19:29:19

Jsme mladý pár, který má moc rád práci s dětmi a práci v domácnosti. Spolu s mojí přítelkyní by jsme moc chtěli pracovat jako Au Pair pár společně v zahraničí. Máme moc rádi děti, rádi sportujeme, oba jsme ze slušných rodin a jsme nekuřáci. Ocenili by jsme, aby alespoň jeden člen rodiny mluvil česky, ale není podmínkou, přítelkyně umí anglicky a já německy. Spokojili by jsme se i s jedním platem, který by jsme si rozdělili.
:idea: Moje přítelkyně se jmenuje Lucie, je jí 20 let a její záliby jsou: sport, hudba, zábava, starání se o děti a o domácnost.
:idea: Já se jmenuji Lukáš a je mi také 20 let, moje záliby jsou: sport, hudba rád se starám o domácnost, zahradu a vše kolem domácnosti.
Oba jsme vystudovali stejnou střední průmyslovou školu, já se zaměřením na Elektrotechniku a přítelkyně se zaměřením na Provoz a ekonomiku dopravy. Oba máme mladší sourozence a tak nám nedělá problémy starání se o malé děti, protože jsme se o naše sourozence a přítelkyni neteř starali už od miminka a děti máme moc rádi. Rádi děti učíme novým věcem a hrajeme si s nimi. Chceme pracovat spolu v jedné rodině, nebo ve dvou rodinách, které budou bydlet blízko sebe. Já už dva roky vlastním řidičský průkaz. Rádi se učíme a nevadí nám žádná práce.

Předem moc děkuji za jakékoliv nabídky a informace. :!:
:arrow: E-mail: propi.11@email.cz
Propi
 

Zpět na Au-pair - nabídky práce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron