Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Nabídky práce au-pair, zážitky a zkušenosti z au-pair pobytů.

Re: Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Příspěvekod Lidu » úte 30. zář 2014 13:23:15

Dobrý den,

jmenuji se Ludmila Osladilová, studuji 3. ročník VŠ, obor zdravotnický záchranář, mám v plánu po zimním semestru školu přerušit a odjet do zahraničí, pracovat a naučit se anglicky. Je mi 21 let, mám maturitu na všeobecném gymnáziu. Mám zkušenosti s hlídáním dětí((ve věku od 6ti měsíců do 15let) svým kamarádkám. Dětem se věnuji také v rámci skautské organizace a to jak v průběhu celého roku, kdy vedu družinu 7 holek(12-15let), tak i na letních táborech, kde se podílím na přípravě a organizaci programu a zároveň zastávám pozici zdravotníka. Dále, protože jsem závodně tancovala, jsem se věnovala dětem od 4 do 7let v rámci pohybové přípravky.

Protože nemám s prací v zahraničí žádnou zkušenost, z angličtiny umím jen základy a zároveň mě práce s dětmi opravdu baví, rozhodla jsem se vycestovat jako au-pair. Vaše nabídka mě opravdu zaujala a to hlavně tím, že angličtina není podmínkou. Pokud ještě stále máte místo volné a moje odpověď Vás zaujala, můžete mě kontaktovat na osladlud@gmail.com. Mailem Vám můžu následně zaslat životopis, reference od rodičů, kterým jsem hlídala děti, maturitní vysvědčení a další certifikáty(zdravotnický kurz, atd.)
Lidu
 

Re: Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Příspěvekod Baru » úte 28. říj 2014 20:23:54

Dobrý den,
měla bych zájem o Vaši nabídku. Je mi 20 let, mám vystudovanou obchodní akademii. Velmi mě zaujalo, že nevadí pokud mi nejde moc angličtina. Mám sice maturitu z angličtiny, ale mám obavy z komunikace. Právě proto mě zaujalo, že jste česko-americká rodina. S dětmi mám zkušenosti, jelikož jsem nejstarší z rodiny a mám mladšího sourozence a ostatní příbuzné, tak se o ně hodně starám.Mám řidičský prukaz, jsem aktivní řidič. Délka pobytu mi vubec nevadí, i když to bude na rok. Nemám žádné závazky. Mám velký zájem stát se Vaším členem rodiny. Pokud by jste měli zájem napište, budu ráda.
Děkuji s pozdravem Šimáčková
e-mail: simackovaB@seznam.cz
Baru
 

Re: Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Příspěvekod Lea » pon 18. kvě 2015 22:30:19

Dobry den :-) aj ked je inzerat stary uz 4 roky...nehladate nahodou este aupairku ?? Rada by som prialau vas miesto .... :-) prosim odpiste...s uctou Lea
Lea
 

Re: Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Příspěvekod lenulka » stř 20. dub 2016 16:31:48

Dobrý den přeji,
dovolte abych se Vám krátce představila, jmenuji se Lenka ,je mi 27 let a hledám pro tento rok 2016 od října práci jako Au-pair, rodinu hledám česko-zahraniční,milou,usměvavou, ráda bych se stala spíše součástí rodiny, než mít pocit,že nuceně sloužím. Mé zkušenosti s dětma jsou bohaté hlídala jsem často své neteře . Miluji přírodu,úsměv,děti,zvířata. Ráda se Vám představím blíže přes e-mail:Lenulkaprochazkova@seznam.cz
lenulka
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 15. dub 2016 23:13:00
Bydliště: Výprachtice

Re: Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Příspěvekod Josef dvorak » pát 24. úno 2017 23:09:48

Zdravím všechny rád bych se odstěhoval na dobro k americko-české rodině žijící v Americe je mi 29 let narodil jsem se v Plzni nemám žádné problémy jsem pracovitý a spolehlivý a milí nejsem nějaký ten krasavec ale ujde to na bližší popis o mé osobě zašlu na e-maily co my napíšete do e-mailu na....dvorakjosef@hotmail.it........momentálně ziju v italii
Josef dvorak
 

Předchozí

Zpět na Au-pair - nabídky práce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron