Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Nabídky práce au-pair, zážitky a zkušenosti z au-pair pobytů.

Re: Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Příspěvekod jarushn@centrum.cz » úte 24. led 2012 21:06:33

dobrý den, Váš inzerat mě velice zaujal. Je mi 48 let,vychovala jsem vlastní dceru, ze které vyrostla uspěšná mladá žena s vysokoškolským vzděláním. Mám zkušenosti a kladný vztah k malým dětem ale i k starým lidém.V případě, že by byl o mně zájem, prosím, ozvěte se mi. Děkuji. Jarmila
jarushn@centrum.cz
 

Re: Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Příspěvekod Návštěvník » pon 13. úno 2012 8:27:36

[quote="Návštěvník"]Dobry den, rada bych vycestovala do USA jako au pair zkusenosti s detmi mam.Moc bych chtela zit v usa a byla bych rodine velmi vdecna kdyby mi pomohli. Budu vemi rada kdyz se ozvete muj mail Lucynka.Ma@email.cz
Návštěvník
 

Re: Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Příspěvekod Bara » pon 13. úno 2012 21:20:09

Dobrý den, našla jsem Vaši nabídku na Au-pair a měla bych veliký zájem. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu rehabilitační pracovník, ale mám i dobré základy pro první pomoc. Mám mnoho zkušeností s dětmi. Posledních šest let se starám o mého bratra (6let) a dva bratránky (5let a 2roky). Dále jsem jezdila na letní tábory tak dokážu děti jak se patří zabavit. Mám ráda sport a zvířata. Byla bych moc ráda kdyby jste se mi ozvaly. Děkuji za odpověd. Šlosarová Barbora
Bara
 

Re: Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Příspěvekod liskova.pavlina@centrum.cz » čtv 16. úno 2012 14:50:15

Dobrý den,

přečetla jsem si váš inzerát, kde nabízíte možnost vycestovat jako au pair k vašim dvěma dětem. Jsem vystudovaná 26 svobodná slečna, která má velice pozitivní a kladný vztah k dětem. Mám šestileté zkušenosti jako oddílová vedoucí na dětských táborech a tříleté zkušenosti z hlídání dítěte v domácnosti. V případě zájmu vám mohu zaslat kontakty kvůli referencím. Ráda cestuji a poznávám nové lidi a mým snem je podívat se do USA. Budu ráda, když odpovíte a budu doufat v případnou spolupráci.

S pozdravem

Pavlína L.

e-mail: liskova.pavlina@centrum.cz
liskova.pavlina@centrum.cz
 

Re: Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Příspěvekod Denisaa » pon 25. čer 2012 11:35:20

Dobrý den, hledám práci v Anglii. Nevite o necem? Ráda bych delala au-pair. Dekuji. D.Brabencova@seznam.cz
Denisaa
 

Re: Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Příspěvekod Nicole » úte 10. črc 2012 19:24:46

Dobrý den, zajima me vase nabidka, mam vzdaleneho stryce v Californii a ten mi dohodl praci jako au-pair v Coloradu ale to padlo a tak bych s radosti vzala vasi nabidku. 9.Rijna mi bude 20, mam vystudovanou stredni skolu reklamni tvorby a take ridicsky prukaz takze by nemel byt problem s jakoukoli dopravou. Deti mam rada a zkusenosti s nimi take. Hraji zavodne tenis a vseobecne mam rada sport. Byla by to pro me velka prilezitost jak si zlepsit anglictinu ale i poznat neco noveho.
Dekuji Nicole
E mail : niki.tenis@seznam.cz
Nicole
 

Re: Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Příspěvekod Klára Šůsová » čtv 19. črc 2012 11:48:38

Dobrý den,

velice mě zaujala vaše nabídka zajímalo by mě jestli je stále aktuální, je mi 22. let, děti mam velmi ráda, dlouhodobě jsem dělala vedoucí ve skautském oddíle do dnes se snažím vypomáhat. Dále mam praxi z Domu dětí a mládeže kde jsem měla deti od 3 let na gymnastiku a také mladší dětí na cvičení dětí s maminkami :-) K dětem mám výborný vztah. Kdyby jste měli zájem ráda vám pošlu životopis, doporučení a dále o sobě i něco víc napíšu.

Přeji hezký den,
Klára Šůsová

E-mail: klarasusova@seznam.cz
Klára Šůsová
 

Re: Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Příspěvekod sona.ru » stř 12. pro 2012 9:20:21

[quote="Jirka"]Hledame au-pair na dlouhodoby pobyt v cesko-americke rodine v USA. Bydlime kousek od Los Angeles v Kalifornii. Mame dve dcery. Jedne je 1.5 a druhe 2.5. Radi bychom nasli nekoho kdo ma zkusenosti s detmi a chtel by se stat clenem nasi rodiny na delsi dobu (klidne i na cely rok). Anglictina neni vubec podminkou. Vice informaci pres email. (jirin@email.cz). Diky.[/quote]


Velmi ráda bych byla AU pair u Vas,pokud nabidka stale plati prosim ozvete se.Také bych se chtěla hned zeptat,zda by bylo možné u Vás,nebo poblíž najít práci i pro mého přítele(není podmínkou,ale opravdu by to bylo super).Jsem vyucena kadernice,take 4 roky klavir..pracovala jsem vetsinou jako prodavacka..Pokud mam jeste sanci,priste o sobe napisu vic.Budu čekat,děkuji Sona
sona.ru
 

Re: Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Příspěvekod karolinamazacova » stř 12. pro 2012 23:26:56

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli vaše nabídka s hledáním au-pair, stále platí. Byla bych vám moc vděčná za tuto příležitost, zlepšít si Anglický jazyk v USA, a také stát se součástí vaší rodiny. Zkušenosti s dětmi mám. Mám 3,5. lettou sestru a také jsem dost často hlídala děti v ČŘ. Možnost ověření. Předem děkuji za odpověď, s přáním hezkého zbytku dne, Mazačová.

Info:
TEL. 777940137
Email. karolii.cebatko@gmail.com
karolinamazacova
 

Re: Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Příspěvekod Lucá » úte 30. zář 2014 2:07:41

Dobrý večer,

Váš inzerát mně velice zaujal a, chtěla bych se zeptat jestli pracovní místo pro au- pair je ještě volné. Co se týče děti tak pocházím z velké rodiny a mám poměrně starší bratrance a sestřenice, kteří už mají vlastní rodiny. Většinou nemuseli děti z rodiny chodit do školy když jsem mohla vždy jsem je pohlídala. Od mého přítele sestra má teď roční holčičku, kterou ji občas hlídám, aby si Anet mohla odpočinout. Děti mám moc ráda a těším se jednou na vlastní. Amerika byl můj největší sen už od 10 let, který jsem si myslela donedávna, že si splním. Naletěla jsem na inzerát na internetu. Dokonce jsem Pánovi poslala i peníze, který měl po vyzvednutí mi poslat veškeré dokumenty letenku atd. No letenku i ty peníze už jsem neviděla. Je to pro mně poučení do života ale za svým snem du dál a, když něco chci udělám proto maximum. Od 15 let jsem už chodila na brigády a když je něco mojí povinnosti, tak to dělám na 100 %. Je toho hodně co bych mohla napsat, ale některý věci by se měli řešit v soukromí. Předem děkuji za odpověď.
PS: lussilsi@gmail.com

S pozdravem L.C.
Lucá
 

PředchozíDalší

Zpět na Au-pair - nabídky práce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron