Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Nabídky práce au-pair, zážitky a zkušenosti z au-pair pobytů.

Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Příspěvekod Jirka » úte 07. čer 2011 8:50:50

Hledame au-pair na dlouhodoby pobyt v cesko-americke rodine v USA. Bydlime kousek od Los Angeles v Kalifornii. Mame dve dcery. Jedne je 1.5 a druhe 2.5. Radi bychom nasli nekoho kdo ma zkusenosti s detmi a chtel by se stat clenem nasi rodiny na delsi dobu (klidne i na cely rok). Anglictina neni vubec podminkou. Vice informaci pres email. (jirin@email.cz). Diky.
Jirka
 

Re: Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Příspěvekod Zuzana » čtv 23. čer 2011 18:48:09

Dobrý den,
jsem slečna z Ostravy, která momentálně dostudovala jazykovou školu v Praze. Jelikož jazyky a děti jsou to jediné co mě v životě naplňuje, tak jsem se rozhodla v tomto pokračovat nadále. Je mi sice pouhých 20 let, ale za to mám bohaté zkušenosti s dětmi, například pomocná vychovatelka v jazykové školce v Praze, nebo také au pair pro americko-francouzskou rodinu taktéž v Praze. Má babička je dětská lékařka a během roku ji vypomáhám také v ordinaci s dětmi. Myslím si, že je pro mě tato práce jako stvořená a budu ráda, když se mi ozvete.
p.s. : v případě dalších informací o mě (reference, certifikáty apod.) se neváhejte zeptat.

S pozdravem z České republiky,

Zuzana V.
Zuzana
 

Re: Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Příspěvekod Quido » stř 13. črc 2011 18:54:56

Co takhle napsat svuj email? Tak pekny dopisek a neni komu odpovedet! Guess Who?
Quido
 

Re: Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Příspěvekod niki » stř 13. črc 2011 19:37:51

Nabízím hlídání dětí od kojeneckého věku. Je mi 21let a mám vystudovanou pedagogiku s praxí v hlídání dětí rodinnám (dvouměsíční miminko, roční dvojčatka, miminko 10 měsíců, a děti 1-10let) , práce v jesličkách v Polance u dětí od 0-4let, ve školce. au-pair v ceske republice a do prosince 2010 v Dubaji u ročních dvojčátek...atd. Pokud by jste měli zájem o hlidani napište, určitě se domluvíme.

Mám řidičský průkaz více jak dva roky a vlastní auto.

Budu se těšit. Nikola

Ostrava a okoli popř.v zahraničí jako au-pair

vice fotek, informací take na

http://www.facebook.com/pages/Hlidani-d ... 7127819127

nikolatobolova@seznam.cz
niki
 

Re: Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Příspěvekod xjana » úte 26. črc 2011 18:35:19

Dobrý den, na internetu jsem našla nabídku na práci jako au pair. Chtěla bych se zeptat, zda ještě máte zájem, nebo jste již někoho našli. Již více než rok bych chtěla dělat tuhle práci, ale nikdy jsem se k tomuhle dokopala, pač jsem se zalekla angličtiny. Sice nějaký ten základ by tam byl, ale na domluvení jsem si nikdy netroufla.... Bála jsem se. Jak jsem uviděla nabídku Česky mluvící rodiny, tak to jsem si řekla, na to musím zareagovat :-) Něco o mě : Jmenuji se Jana Beňová, je mi 24 let, vyučila jsem se jako prodavačka, kterou do dnes dělám. Děti své nemám, ale hlídávala jsem od narození dvě děti od bratra a chodila jen tak rodinným příslušníkům na výpomoce. Děti mám strašně ráda, ale na své mám ještě čas . :-)
Z mé strany je to asi vše, v případě zájmu, jsem na mejlu: j.benova@seznam.cz
xjana
 

Re: Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Příspěvekod Jitka » stř 17. srp 2011 20:56:26

Dobrý den,
právě jsem si přečetla Váš inzerát o Au pair :)
Chtěla jsem se zeptat jestli vaše nabídka stále platí..? Pokud ano, mohla bych vám zaslat svůj životopis a podrobně popsat své zkušenosti s dětmi.
Jen ve zkratce.- Jmenuju se Jitka Rauchová, mám 21 let a vystudovala jsem pedagogické lyceum se zaměřením na sport a tělesnou výchovu, bydlím v malém městečku na západě Čech. Myslím, že mám bohaté zkušenosti s dětmi, počínaje učitelstvím na základní škole, vychovatelstvím v nápravném zařízení pro mládež až po připravování narozeninovýh oslav jako hosteska. S miminkama zkušenosti mám také, má velmi dobrá kamarádka má 5-ti měsíčního chlapečka, kterého zbožňuju :)
Pokud jsem vás alespoň trochu zaujmula prosím odepiště a já vám zašlu více info. Možno i reference..
S pozdravem Jitka
email:rauchovajitka@seznam.cz
Jitka
 

Re: Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Příspěvekod Lenka Smolíková » čtv 05. led 2012 16:48:55

Dobry den, precetla jsem si vasi nabidku a dovoluji si na tuto nabidku reagovat. Mam vystudovanou tanecni konzervator, je mi 20 let,bydlim v Českych Budejovicich. Zkusenosti s detmi mam. Od mala jsem hlidala bratrovo deti i deti ve svem okoli. Pres velke prazdniny jsem byla instruktorkou deti na letnim tabore. Pokud je tato nabidka aktualni mela by jsem o ni velky zajem. Muj mail je smolikova.lenca@seznam.cz. Budu se tesit na brzkou odpved.
Lenka Smolíková
 

Re: Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Příspěvekod weronika156 » pát 06. led 2012 21:45:53

dobrý den odpovídám na váš inzerát na hlídání dětí v usa, je mi 25 let mám malého syna 2 roky myslíte že by to byl problém? mám zkušenosti z čech z hlídáním dětí, spoustu let jsem vedla dětské kroužky, skauta, mladé hasiče, děti mám ráda a nedělá mi problém se o ně starat, mám i zdravotní kurz od červeného kříže, jsem kuchařka, anglicky se myslím že slušně domluvím, pokud by nebyl problém mít u sebe syna, ráda bych vám tímto nabídla zájem o vaši nabídku. děkuji s pozdravem markéta
weronika156
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 06. led 2012 21:38:33

Re: Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Příspěvekod loora » ned 08. led 2012 2:01:30

Dobrý den,
ráda bych vycestovala do zahraničí na delší dobu, nejlépe i horizont několika let.
Je mi 23 let, nemám zkušenosti s Au-pair, nicméně s malými drobečky určitě ano. Děti mám moc ráda, vlastní zatím bohužel nemám. Momentálně pracuji na ekonomickém oddělení. Moje angličtina je rozhodně minimální.
Pokud Váš inzerát stále platí, budu ráda, když se mi ozvete. Vaše otázky samozřejmě zodpovím.
Lidles@seznam.cz
loora
 

Re: Cesko-Americka rodina hleda au-pair (California)

Příspěvekod Návštěvník » pon 23. led 2012 14:12:38

Dobry den, rada bych vycestovala do USA jako au pair zkusenosti s detmi mam.Moc bych chtela zit v usa ,tady v cr je to horsi a horsi.Kdyztak se ozvete budu rada.Dekuji margecinoval@seznam.cz
Návštěvník
 

Další

Zpět na Au-pair - nabídky práce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků