Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledám rodinu, která potřeuje au-pair

Nabídky práce au-pair, zážitky a zkušenosti z au-pair pobytů.

Re: Hledám rodinu, která potřeuje au-pair

Příspěvekod hkaupair » ned 26. úno 2012 23:02:25

prosim uz neodepisujte na tento inzerat. uz je neplatny!
dekujeme!
hkaupair
 

Re: Hledám rodinu, která potřeuje au-pair

Příspěvekod ZUZANA6170 » úte 18. zář 2012 21:38:58

[quote="nikola"]Je mi 20let,mám vystudovanou pedagogiku a mám bohaté zkušenosti s dětmi od 2měsíců. Pracovala jsem v jesličkách u dětí od 0-4let,také mám praxi ve školce u zrakové postižených dětí a již 8let hlídám děti v rodinách jako au-pair v České republice. Ráda bych vycestovala jako au-pair. Ráda bych rodinu,která alespoň z části je česká, protože mám jen základy angličtiny a němčiny. Pokud máte zájem, neváhejte a napište. Možno poslat životopis, doporučení a fotky s dětmi.[/quote]

Mela by jsi jeste zajem vycestovat jako aupair do zahranici? Nemecko - Frankfurt am Main ( Bad Homburg)
Jestli je tvuj inserat jeste aktualni, napisi ti vic. Diky Z.Reidiess

muj email: susanne.v@seznam.cz
ZUZANA6170
 

Re: Hledám rodinu, která potřeuje au-pair

Příspěvekod frgad3c » sob 06. říj 2012 17:00:19

Mela by jste zajem o Holandsko? Bydlime v centru Amsterdamu.
frgad3c
 

Re: Hledám rodinu, která potřeuje au-pair

Příspěvekod moniques30@mail.com » ned 21. říj 2012 17:54:08

Ahoj,

Jsme rodina v Holandsku a mluvime anglicky. Hladame nekoho pro nase 2 deti, Sam 2,5 roku en Sophie 10 mesicu.
Nejradeji na 1 rok. Moznost kursu jake koliv reci.
Tesime se na odpoved,

Monique
moniques30@mail.com
 

Re: Hledám rodinu, která potřeuje au-pair

Příspěvekod TMS » čtv 21. kvě 2015 13:13:08

[quote="nikola"]Je mi 20let,mám vystudovanou pedagogiku a mám bohaté zkušenosti s dětmi od 2měsíců. Pracovala jsem v jesličkách u dětí od 0-4let,také mám praxi ve školce u zrakové postižených dětí a již 8let hlídám děti v rodinách jako au-pair v České republice. Ráda bych vycestovala jako au-pair. Ráda bych rodinu,která alespoň z části je česká, protože mám jen základy angličtiny a němčiny. Pokud máte zájem, neváhejte a napište. Možno poslat životopis, doporučení a fotky s dětmi.[/quote]

Ahoj Nikolo,

Pokud je tvuj zajem pracovat mimo CR s detmi stale aktualni a stale hledas, dej nam tady vedet a posleme ti kontakt. Zaujal nas fakt, ze mas vystudovanou pedagogiku a mas praxi. Je nam 40 a mame 2 letou dcerušku. Zijeme v Chorvatsku. Hledame nekoho, kdo by zvladl domaci vyuku dcery. Nemusis uklizet ani prat, nic, uklizis si jen svuj domek a sve veci, nebo jen po male, kdyz budete spolu. Jde nam jen a jen o vyuku. Oba mluvime Cesky a jsme Cesi. Nemusis ovladat jazyky, jen pro tvou domluvu ve tvem volnu. Jazyky dcerku uci a bude ucit zena. Planujeme plnou domaci vyuku mimo skolu a chceme pomalicku zacit uz ted. Uz umime prvni pismenka a cisla a podobne. Pomalu, nenasilne, jen hrou. Nejde o hlidani, jen o hrani si a uceni se. Muzete byt na zahrade, na plazi, kdekoliv, proste si jen hrat a mit talent a zkusenosti vnest do te hry i poznani, uceni se a rozvoj.

Bohuzel, protoze nehledame au-pair jako takovou, nechceme s nicim v domacnostnosti pomahat, hledame jen ucitelku-kamaradku, tak taky nenabizime moc penez. Umrit te nenechame, jidlo vse co chces, bydleni ve vlastnim domku pro hosty, kapesne na nakupy a na zabavu ti taky poskytneme, ale jiste si za par mesicu nenasetris na zivot v CR :-) Je nam jedno tvuj vek, je nam jedno tvuj vzhled, zajima nas jen praxe a pristup k male, nic vic.

Dej nam vedet a diky.

T+M+S
TMS
 

Předchozí

Zpět na Au-pair - nabídky práce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron