Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledám rodinu, která potřeuje au-pair

Nabídky práce au-pair, zážitky a zkušenosti z au-pair pobytů.

Hledám rodinu, která potřeuje au-pair

Příspěvekod nikola » stř 22. zář 2010 20:20:20

Je mi 20let,mám vystudovanou pedagogiku a mám bohaté zkušenosti s dětmi od 2měsíců. Pracovala jsem v jesličkách u dětí od 0-4let,také mám praxi ve školce u zrakové postižených dětí a již 8let hlídám děti v rodinách jako au-pair v České republice. Ráda bych vycestovala jako au-pair. Ráda bych rodinu,která alespoň z části je česká, protože mám jen základy angličtiny a němčiny. Pokud máte zájem, neváhejte a napište. Možno poslat životopis, doporučení a fotky s dětmi.
nikola
 

Re: Hledám rodinu, která potřeuje au-pair

Příspěvekod Návštěvník » úte 28. pro 2010 19:04:25

dobrý den, hledáme au-pair zde v české republice k nám do rodiny. máte-li zájem, kontaktujte nás prosím na email johnybos@seznam.cz

děkuji, boštíkovi
Návštěvník
 

Re: Hledám rodinu, která potřeuje au-pair

Příspěvekod Peťa » ned 02. led 2011 23:35:17

Dobrý deň :)

Som Slovenka a hľadám slovensko-anglickú alebo česko-anglickú rodinu žijúcu v Londýne, ktorá potrebuje opatrovateľku k dieťaťu/deťom. Pre viac informácií si pozrite môj profil (v angličtine) - http://www.easyaupair.com/viewprofileaupair/114953/. Prípadne ma kontaktujte na moju mailovú adresu peta.martonova@gmail.com.

S pozdravom,

Peťa
Peťa
 

Re: Hledám rodinu, která potřeuje au-pair

Příspěvekod Mariy » pát 28. led 2011 20:44:49

Hladam si pracu Au-pair alebo
ako opatrovatelka k starsím ludom do Anglicka,Francuszka ,Holandska ,mam 26 rokov,kontaktujte ma na moj meil-chris1@centrum.sk
Mariy
 

Re: Hledám rodinu, která potřeuje au-pair

Příspěvekod Návštěvník » čtv 31. bře 2011 14:55:50

Ahoj, mohla bys nam zaslat tvuj zivotopis a nejake fotky na e-mail verunka@bluewin.ch.
Nase rodina bydli ve Svycarsku a mame dve deti (4,1).
Zatim diky
veronika
Návštěvník
 

Re: Hledám rodinu, která potřeuje au-pair

Příspěvekod Návštěvník » úte 20. zář 2011 22:17:55

[quote="nikola"]Je mi 20let,mám vystudovanou pedagogiku a mám bohaté zkušenosti s dětmi od 2měsíců. Pracovala jsem v jesličkách u dětí od 0-4let,také mám praxi ve školce u zrakové postižených dětí a již 8let hlídám děti v rodinách jako au-pair v České republice. Ráda bych vycestovala jako au-pair. Ráda bych rodinu,která alespoň z části je česká, protože mám jen základy angličtiny a němčiny. Pokud máte zájem, neváhejte a napište. Možno poslat životopis, doporučení a fotky s dětmi.[/quote]
Hledame nutne aupair pro nasi dceru do nemecka, pro dvojcata 4 roky, dva kluci.
Návštěvník
 

Re: Hledám rodinu, která potřeuje au-pair

Příspěvekod Návštěvník » úte 20. zář 2011 22:22:29

Hledame nutne aupair pro nasi dceru do Nemecka (Heilbronn) dvojcat 4 roky - kluci. Devce, kteremu je 20let
nyro2010@googlemail.com Doba pobytu 1 rok, za podminek aupair, vlastni pokoj apod.
Návštěvník
 

Re: Hledám rodinu, která potřeuje au-pair

Příspěvekod lakrka » čtv 29. zář 2011 7:42:14

@nikola
ahoj,
zrovna jsem objevila tvuj inzerat. jestli mas stale jeste zajem, tak se ozvi na klara_koller@web.de .
jsme cesko-nemecka rodina zijici v blizkosti mnichova. mame dva kluky 4 a 7 let. nastup mozny i hned.

zdravim. klara koller
lakrka
 

hledám au-pair

Příspěvekod Míla » pon 21. lis 2011 18:28:23

Ahoj hledám aupair do anglické rodiny,řidičský průkaz nutný, nástup nejlépe ihned o více informací mne prosím kontaktujte na mzhl@seznam.cz...děkuji
Míla
 

Re: Hledám rodinu, která potřeuje au-pair

Příspěvekod hkaupair » pát 02. pro 2011 22:08:39

Ceska rodina zijici 12 let v USA v predmesti Washington DC ve state Maryland; hleda od zacatku ledna 2012 ceskou AuPair. Mame 2 holcicky, 3 a 4.5 roky. Doma mluvime jen cesky, ale v okoli mame dost mezinarodnich AuPair a skolu 10 minut od domu kde se da studovat anglictina. Hledame divku ve veku 20-24 let ktera jde rada mezi lidi, ma platny ridicsky prukaz, je zvykla ridit. Zajemci na email rada napisu vice detailu: hkrestan@gmail.com
hkaupair
 

Další

Zpět na Au-pair - nabídky práce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron