Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Au pair NĚMECKO

Nabídky práce au-pair, zážitky a zkušenosti z au-pair pobytů.

Au pair NĚMECKO

Příspěvekod monika » sob 17. dub 2010 11:42:42

Dobrý den. Hledám za sebe náhradu jako au pair do česko-německé rodiny, do města Kreuztal (80km od Kolína, Německo). Jedná se o velmi slušnou a hodnou rodinu, se dvěma dětmi (chlapeček 3, holčička 4), příjemné prostředí. Jedná se o hraní s dětmi, vodění do školky. Vlastní pokoj s kuchyní a koupelnou – ve velkém domě se zahradou. Plat 260€/měsíc. Rodina platí jazykový kurs ( v případě zájmu o kurs).Vracím se kvůli zdravotních důvodů v rodině, žádné neshody.

Nástup nejlépe IHNED, nebo do týdne.


Icq: 609788148
e-mail: m.veselkova@gmail.com
monika
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 17. dub 2010 10:51:09

Re: Au pair NĚMECKO

Příspěvekod klarik18 » stř 28. dub 2010 16:18:40

Dobrý den měla bych zajem o AU-PAIR skouším to jestli je to ještě aktualní.Mám skušenosti hlídaní mam velice dara děti.Jsem 20leta jmenu ji jse Klára bavime hrani z dětmi ruzne hry jsem spolehliva,kamaradka a budu rada kdyby jste se ozvali pokut je to aktualní na mobil:731203881,nebo na email:klarik18.seznam.cz budu jse velice tešit přeji krasny den Procházková.
klarik18
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 28. dub 2010 15:51:31

Re: Au pair NĚMECKO

Příspěvekod Sandra Burdová » pon 04. črc 2011 19:56:10

Dobrý den,měla bych zájem o au pair v cizině a chtla bych se zeptat jestli tento inzerát je ještě aktuální?Jsem 20 letá slušná dívka a s dětmi mám velice dobrý vstahy a ráda se o ně starám a hraji si s nimi.Děkuji předem za odpověd.S pozdravem Sandra Burdová
Sandra Burdová
 

Re: Au pair NĚMECKO

Příspěvekod npsvoboda@web.de » pát 15. črc 2011 18:46:53

[quote="Sandra Burdová"]Dobrý den,měla bych zájem o au pair v cizině a chtla bych se zeptat jestli tento inzerát je ještě aktuální?Jsem 20 letá slušná dívka a s dětmi mám velice dobrý vstahy a ráda se o ně starám a hraji si s nimi.Děkuji předem za odpověd.S pozdravem Sandra Burdová[/quote]
Ahoi Sandro, hledame Au-pair, nejpozdeji od rijna, v Mannheimu.
S pozdravem Petr Svoboda
npsvoboda@web.de
 

Re: Au pair NĚMECKO

Příspěvekod markizka » ned 07. srp 2011 23:41:41

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda-li je inzerát ještě aktuální. Měla bych vážný zájem. Nástup okamžitě. Markizka17@seznam.cz
markizka
 


Zpět na Au-pair - nabídky práce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron