Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

au pair do londyna, 24let a vice, ridicka

Nabídky práce au-pair, zážitky a zkušenosti z au-pair pobytů.

au pair do londyna, 24let a vice, ridicka

Příspěvekod helena » pon 19. led 2009 23:15:47

Ahoj, hledam super holcinu pro super rodinku do Londyna. Maji 3 deti (2 kluci 6,7let a holku 10). Jsou to moje zlaticka. Ja pro ne sama delala x-krat a kdybych mohla tak se hned vratim.
takze napln prace: deti rano nachystat a odvezt do skoly. (auto je automat, super na rizeni). Pak nejaky ten zakladni uklid kuchyne, a pokoju deti, dat pradlo pro deti do pracky kdyz je potreba. Pak odpoledne vyzvednout deti, to jen malo kdy protoze Jackie pracuje jenom brzo rano a odpoledne si vetsinou deti vyzvedava sama. a pak je vlastne uz zase volno. :) pak jednou tydne vetsi uklid celeho domu. A v prubehu tydne akorat udrzovat dum cisty. Jsou docela cistotni, takze v pohode.

jo, maji krasneho hunateho teriera a 2 kocky, jo a taky gold fish. :) jo, psa vzit rano na prochazku.

Au pairka bude delat neco mezi 20-25 (max) hodinama tydne, za 90£. Jo a vetsinou 1 bejbac tydne, nekdy se zadari 2, ale to jen velice zridka. jo a anglictina takova normalni nemusi byt nic extra, budes mit dost casu chodit na kurzy. :)

je tam moznost extra jobu, fura extra jobu (cleaningy, bejbace, zehleni), ja sama vydelavala cca 230 liber tydne. vsechno se da zaridit. :)

nastup CO NEJDRIVE!!!!!

prosim posli svoje CV (v anglictine), dopis a nejakou tu fotku na hfuksova@centrum.cz a jestli mas i nejake reference tak taky.

rodinka je opravdu super, ja k nim porad chodim na navstevu a deti jsou zvykle na ceske au pairky.

dik moc Hela
helena
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 19. led 2009 22:59:42

Zpět na Au-pair - nabídky práce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků