Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledám rodinku (ideálně mluvící česky)

Nabídky práce au-pair, zážitky a zkušenosti z au-pair pobytů.

Hledám rodinku (ideálně mluvící česky)

Příspěvekod Rendy97 » sob 21. kvě 2016 15:05:26

Ahoj, jsem šestadvacetiletá nekuřačka a ráda bych si na léto našla práci v zahraničí jako au-pair. Časově nejsem nijak omezena, jazykově jsem na tom hůř - domluvím se bez problémů rusky, anglicky rozumím vcelku obstojně, ale potřebovala bych se rozmluvit. Proto bych nejraději do alespoň částečně české rodiny. Od útlého dětství se starám o zdravotně postiženého bratra, mám zkušenosti i se 'zdravými" dětmi. Bohužel nevlastním řidičský průkaz, uvítám rodinku s čtyřnohým členem domácnosti (zejména pes, kůň). Případné nabídky prosím na e-mail polaczykova.t@gmail.com, tamtéž ráda poskytnu více informací o své osobě.
Rendy97
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 03. úno 2015 15:21:10

Zpět na Au-pair - nabídky práce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron