Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Au pair v česko-anglické rodině

Nabídky práce au-pair, zážitky a zkušenosti z au-pair pobytů.

Au pair v česko-anglické rodině

Příspěvekod ireniceee » ned 23. srp 2015 19:51:40

Zdravím,
momentálně jsem na Maltě a pracuji zde. Vyrazila jsem do světa kvůli zdokonalení mé mírně pokročilé angličtiny, ale přicházím na to, že tohle není nic pro mě. Potřebuji kontakt s lidmi denně! Mám ráda děti, nějaké aktivity apod., takže mi přijde dělat Au pair jako nejlepší varianta pro mě. Zkušeností s dětmi samozřejmě mám. Jsem flexibilní, spolehlivá, bezkonfliktní, trpělivá, pracovitá... Přiznám se, že jsem kuřák, ale nemám problém se v tom omezit. Chtěla bych vyrazit do Anglie Leden/Únor 2016. Prosím jestli jsem někoho zaujala nebo jestli někdo scháníte českou au pair budu moc ráda když se ozvete. Předem děkuji za reakce. Přeji krásný den. ;)

Můj email: irenadonatova@seznam.cz
ireniceee
 

Zpět na Au-pair - nabídky práce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků