Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledám práci jako au-pair v zahraničí

Nabídky práce au-pair, zážitky a zkušenosti z au-pair pobytů.

Hledám práci jako au-pair v zahraničí

Příspěvekod Megi H. » sob 11. dub 2015 12:33:46

Dobrý den, hledám práci jako au-pair v zahraničí, nejlépe v česko-anglické či české rodině. Je mi 19 let, letos maturuji a po absolvování bych ráda odcestovala na pár měsíců, nejdříve ve druhé polovině června. Jsem spolehlivá, milá, přátelská a s kýmkoliv dokážu navázat dobré vztahy. Můj vztah k dětem hodnotím velmi kladně a zkušeností s nimi mám také spoustu. Hlídávám sedmiletá dvojčata z rodiny a to již od jejich narození. Dále mám zkušenosti s výpomocí v mateřské škole. Mezi mé další výhody řadím i vlastnictví řidičského oprávnění skupiny B1. Tímto několikaměsíčním pobytem bych si ráda zlepšila znalost jazyka, poznala místní lidi, jejich způsob života a kulturu. Předem děkuji za Vaše odpovědi. :-)
Megi H.
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 11. dub 2015 11:33:45

Zpět na Au-pair - nabídky práce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron