Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledám práci jako au-pair v zahraničí

Nabídky práce au-pair, zážitky a zkušenosti z au-pair pobytů.

Hledám práci jako au-pair v zahraničí

Příspěvekod Lucy22 » sob 11. dub 2015 10:08:25

Ahoj, jmenuji se Lucie a hledám českou rodinu kdekoliv v zahraničí (nebo česko-anglickou).
Je mi 20 let a letos maturuji na pedagogické škole (obor předškolní a mimoškolní pedagogika). Myslím, že jsem milá, přátelská, flexibilní a spolehlivá. Mám velmi kladný vztah k dětem a bohatou zkušenost s práci s dětmi (více jak čtyři měsíce praxe v mateřské škole, 3 dětské prázdninové tábory, hlídání dětí známých a příbuzných). Hraji na klavír, mám řidičský průkaz sk.B (ale nejsem aktivní řidička) a znalost anglického jazyky na úrovni B1. Chtěla bych nadále pokračovat v pedagogické praxi jako au-pair v zahraničí, kde bych se přiučila novému jazyku, poznala nové lidi, místní kulturu, přírodu...Mohla bych odcestovat nejdřív ke konci května. Předem děkuji za odpovědi.
Případné nabídky a dotazy na mail: Lucy.J22@seznam.cz


Naposledy oživil Lucy22 v sob 11. dub 2015 10:08:25
Lucy22
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 20. úno 2015 11:24:48

Zpět na Au-pair - nabídky práce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník