Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Aupair USA (Washington, DC)

Nabídky práce au-pair, zážitky a zkušenosti z au-pair pobytů.

Aupair USA (Washington, DC)

Příspěvekod Návštěvník » pon 09. zář 2013 5:17:20

Hledam slecnu na hlidani dvou deti v USA do Cesko-Americke rodiny. Kladny vztah k detem a ridicsky prukaz podminkou. Nastup 3.1.2014. Anglictina neni podminkou.
Budu se tesit na Vas email a fotografie. Podrobnejsi informace zaslu obratem pres email.
Návštěvník
 

Re: Aupair USA (Washington, DC)

Příspěvekod Návštěvník » pon 09. zář 2013 5:19:54

Omlouvam se, zapomela jsem udat kontakt :oops: - prosim piste na email bohdanka_jo@ymail.com.
Budu se tesit na odpovedi.
Návštěvník
 

Re: Aupair USA (Washington, DC)

Příspěvekod nikolahammedi » pon 30. zář 2013 18:17:56

Jmenuji se Nikola Tobolová-Hammedi, 23let, a chci se nadále věnovat dětem a pedagogice, vystudovala jsem pedagogickou školu s dramatickou výchovou 4 roky nacvičování divadel a inscenací s dětmi , vedení výtvarné výchovy s dětmi na ZŠ v anglickém jazyce, vaření a pečení s dětmi předškolního věku. Mám certifikat prvni pomoci pro kojence a malé děti od 0-6let+ pro starší děti. Mám odpovídajícím vzděláním, dlouholetou praxi a zkušenostmi jako chůva s dětmi od 2 týdnů věku,přes rok práce ve zdravotnickým zařízením v soukromých jeslích, zkušenosti s dětmi od novorozenců.

Vystudovala jsem pedagogickou školu s praxi v Mateřské školce u zrakově hendikepovaných dětí,
přes rok prace v jesličkách u děti od 0-5 let,
kurzy plavaní s dětmi předškolního věku,
6 měsíců au-pair v česko-holandské rodině, 3 měsíce v Dubaji au-pair u 7 měsíčních dvojčatek,
6 měsíců v Italii u 3 dětí( 2,5 leté dvojčata, novorozeně),
doučovaní dětí na Základní škole, úklid domacnosti,
-doučovaní dětí s logopedickými vadami, příprava dětí předškolního věku, rozvíjení motoriky, činnosti a zabava pro děti ve velném čase, rozvoz dětí do kroužků, škol a školek,
pomocná animatorka v mini klubu Djerba
návštěva a praxe v rámci školy, u hendikepovaných dětí a mláděže, v dětských domovech, v zařízení pro volnočasovou aktivitu pro hendikepované děti- dramatická výchova a divadlo.
vedení výtvarné výchovy na ZŠ Karviná- 3.ročníky
výlety do zoo, na plavání, jezdecké ranče,za kulturou, podle přání rodičů.......

znalost anglického jazyku střední uroveň.

Je mi 23let, praxe v řízení auta 5let, aktivní řidič.Jsem nekuřák, čistý trestní rejstřík,spolehlivá, trpělivá, miluju děti a práci s nimi, jsme tvořivá, flexibilní,učenlivá,přítelská, motivující, tvůrčí.


Ráda bych se dozvěděla více o Vás, dětech a této pozici


nikolatobolova@seznam.cz
nikolahammedi
 

Re: Aupair USA (Washington, DC)

Příspěvekod Věra » čtv 14. lis 2013 3:07:20

Dobrý den,

jmenuji se Věra. Je mi 22 let. Mám 2 sestry. Letos jsem dokončila studium na vysoké škole. Jsem členkou dobrovolných hasičů, kde se aktivně věnuji mladým hasičům (dětem). Vymýšlím pro ně různé výlety, tréninky, hry a další činnosti. Ráda organizuji a pořádám různé akce a soutěže pro děti.

S hlídáním dětí mám nějaké zkušenosti. Občas hlídám mladší členy naší velké rodiny. Ve volném čase ráda chodím do kina a věnuji se mým 2 psům. Ráda plavu a čtu.
Mám zkušenosti s vařením a staráním se o domácnost pro rodinu o 4-6 členech.

Jsem nekuřačka, ale kuřáci mi nevadí. Učila jsem se angličtinu a základy francouzštiny. Mám řidičský průkaz, aktivně řídím 4 roky. Jsem spolehlivá, společenská a přátelská a mám ráda děti.

Prosím pošlete mi podrobnější informace na mail souckovavera@centrum.cz
Věra
 


Zpět na Au-pair - nabídky práce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků